утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Екструдований пінополістирол

 

Існує думка, пов'язана і з екологічністю матеріалів. утеплювач, який знаходиться під товстим шаром оздоблювальних матеріалів та кладки, приносить менше шкоди, ніж хімія у нашій їжі, пластикові пляшки, з яких п'ємо напої, або таблетки, які приймаємо. у нормальних умовах пінопласт, мінеральна вата та екструдований пінополістирол не становлять небезпеки.

Утеплення стін пінопластом

 

екструдований пінополістирол

екструдований пінополістиролале яким би хорошим матеріалом не був пінополістирол, він має один вагомий недолік – він досить крихкий, тому працювати з пінопластом потрібно акуратно. цього недоліку позбавлено екструдованого пінополістеролу.

купити екструдований пінополістирол

екструдований пінополістирол, як і звичайний пінопласт, також відноситься до класу екологічно чистих матеріалів.

Що таке пінополістирол?

 

мешканці будинків, збудованих ще в минулому столітті, коли про економію ресурсів серйозно не замислювалися, змушені самостійно займатися утепленням свого житла, незалежно, живуть вони у багатоповерховому чи приватному будинку. одним із сучасних популярних утеплювачів є екструдований пінополістирол.

Якщо споживач має бажання і можливість, можна утеплити стіни і зовні, і зсередини. легкість панелей та простота монтажу дозволяють самостійно утеплити будинок з усіх боків, що збереже тепло взимку та не допустить перегріву спекотним літом. екструдований пінополістирол застосовується для утеплення горищ, мансард та покрівлі незалежно від їх виду та конструкції.

використовуючи екструдований пінополістирол для утеплення холодної підлоги, вирішуємо одразу два завдання: оберігаємо фундамент від вогкості та піднімаємо температуру в приміщенні.

екструдований пінополістирол не пропускає вологу

характеристики екструдованого пінополістиролу

Утеплення екструдованим пінополістиролом

 

екструдований пінополістирол

це лідер серед теплоізоляційних матеріалів на ринку. екструдований пінополістирол з кожним роком все впевненіше витісняє мінеральну вату з прилавків не лише в Європі, а й в україні. така популярність пінополістеролу обумовлена низкою якісних характеристик, які є найбільш відповідними у питанні утеплення стін.

2  екструдований пінополістирол 30мм.

Утеплення стін зсередини

 

екструдований пінополістирол (eps) є популярним матеріалом, який використовується в різних галузях, включаючи будівництво, упаковку, автомобільну промисловість та інші. він має багато переваг, таких як легкість, міцність, термоізоляцію та здатність до рециклінгу. у цій статті ми розглянемо більше деталей про екструдований пінополістирол, його властивості, використання та виробництво.

склад і виробництво

екструдований пінополістирол виготовляється з сировини, яка складається з пінополістиролу та спеціальних домішок. сировину розплавляють у високотемпературному процесі, після чого її пропускають через екструзійний гарячий вальцювальний прес, що дозволяє отримати матеріал з більш високою щільністю та зменшеними порами.

використання екструдованого пінополістиролу у будівництві

екструдований пінополістирол є дуже ефективним матеріалом для термоізоляції будівель. він використовується для утеплення стін, дахів, підлог і перекриттів. eps володіє дуже низькою теплопровідністю, тому його використання дозволяє зменшити втрати тепла через будівельні конструкції і збільшити їх енергоефективність. крім того, екструдований пінополістирол є дуже легким матеріалом, що полегшує транспортування та монтаж.

екструдований пінополістирол також може бути використаний для звукоізоляції. цей матеріал може зменшити рівень шуму, що проникає в будівлю від зовнішнього середовища, наприклад, від дороги або залізниці.

Екструдований пінополістирол

 

одним з можливих утеплювачів є екструдований пінополістирол. він має низьку водопроникність і теплопровідність. при розрахунку товщини шару утеплювача враховують вид ґрунту, глибину промерзання, характеристики ділянки. рекомендується проводити утеплення всього фундаменту до самого основи. після того, як підземна частина фундаменту покрита утеплювачем, вона знову засипається землею.

Утеплення підвалу

 

сучасні утеплювачі мають високу стійкість до негативних впливів, відмінних теплотехнічних характеристик і великого терміну служби. один із найефективніших утеплювачів - екструдований пінополістирол. завдяки низькій теплопровідності він знижує теплові втрати в будівлі, захищає запобіжні конструкції від промерзання.

пінополістир надійніший від звичайного пінопласту

у продажі є два утеплювачі на основі полістиролу - звичайний пінопласт і екструдований пінополістирол. обидва матеріали ідентичні за хімічним складом, проте їх структури значно відрізняються. утеплювач, отриманий шляхом екструзії, має більш міцну, закритопористу структуру. він краще витримує механічні навантаження та хімічні впливи.

Утеплення заміського будинку пінополістиролом

 

екструдований пінополістирол

купити екструдований пінополістирол у тернополі для будівельних робіт з доставкою. розробка надлегкого утеплювача з максимально можливими теплоізоляційними властивостями призвела до створення екструдованого пінополістиролу.

технологія виготовлення екструдованого пінополістиролу полягає в наступному: в екструдері створюється висока температура і тиск, куди додається гранульований полістирол, спеціальні присадки та спінювачі. знайшов застосування екструдований пінополістирол у будівництві для утеплення та гідроізоляції дахів, фундаментів, підземних приміщень, для утеплення інших різних конструкцій, а також у дорожньому будівництві.

у 2016 році ми відкрили новий цех з виробництва екструдованого пінополістиролу. екструдований пінополістирол до тернополя доставляємо автомобільним транспортом.

Продаж пінопласту в Тернополі

 

найбільш надійні та ефективні теплоізоляційні матеріали є дуже стійкими до впливу негативних факторів. висока стійкість до впливу вологи дозволяє утеплювачу зберігати свої теплозберігаючі характеристики, що забезпечує мінімізацію теплових втрат за будь-яких кліматичних умов. зокрема, екструдований пінополістирол несприйнятливий до води, тому він здатний виконувати функції гідроізоляційного матеріалу.

виробництво екструдованого пінополістиролу

екструдований пінополістирол відрізняється від пінопласту за складом, і по структурі. фактично, обидва матеріали виробляються з тих самих компонентів, проте їх характеристики сильно відрізняються завдяки різниці в структурі. мікропорожнечі в екструдованому пінополістиролі мають міцні оболонки, що не контактують один з одним за допомогою мікроскопічних капілярів. більш щільна структура робить такий утеплювач не тільки вологонепроникним, але і дуже міцним, тому його можна використовувати прямо всередині ґрунту для утеплення зовнішніх стін фундаменту.

екструдований пінополістирол здатний десятки років захищати фундамент будівлі від впливу ґрунтових вод, а також від промерзання.

Використання екструдованого пінополістиролу

 

 

 

STW