утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Екструдований пінопласт

Екструдований пінопласт - це матеріал, який виготовляється шляхом екструзії полістирольних гранул. Екструзія - це процес, при якому матеріал піддається високим тискам і температурам, що дозволяє йому змінити свою форму і структуру.

Екструдований пінопласт відрізняється від інших видів пінопласту тим, що він має більш щільну структуру і вищу міцність. Він також має кращі теплоізоляційні властивості, ніж інші види пінопласту, тому використовується для утеплення будівель.

Екструдований пінопласт використовується для утеплення стін, дахів, підлог, фасадів та інших конструкцій. Цей матеріал має відмінні теплоізоляційні властивості, тому його використовують для зменшення тепловитрат і підвищення комфорту в приміщенні.

Перед установкою екструдованого пінопласту необхідно забезпечити якісну підготовку поверхні. Поверхню стіни або даху слід очистити від пилу, бруду і інших забруднень. При необхідності, на поверхні можна застосувати грунтівку.

Після підготовки поверхні можна розпочати установку екструдованого пінопласту. Матеріал можна різати на необхідні розміри за допомогою спеціального інструменту. Після того, як екструдований пінопласт буде розрізаний на необхідні сегменти, його слід наклеїти на поверхню за допомогою спеціального клею.

В цілому, утеплення екструдованим пінопластом є простою і ефективною процедурою, яка допоможе знизити тепловитрати і забезпечити комфорт в приміщенні.

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Використання екструдованого пінополістиролу

Екструдований пінополістирол. Якісна теплоізоляція зовнішніх стін та покрівлі заміського будинку. Використання екструдованого пінополістиролу

Пінопласт – критерії вибору

Про особливості вибору фасадного пінопласту. Пінопласт має широку сферу застосування, тому і виготовляють різні його модифікації.

Экструдированный пенополистирол

Экструдированный пенополистирол. Качественная теплоизоляция наружных стен и кровли загородного дома. Использование экструдированного пенополистирола

Утеплення підвалу

У будинках із підвальними приміщеннями основні тепловтрати пов'язані зі значним промерзанням ґрунту. З огляду на це загальне утеплення будинку починають із підвалів.

Утеплення стін зсередини

Як правильно утеплити внутрішні стіни, варіанти утеплювачів? Вирішення проблем, які можуть виникати під час утеплення стін зсередини.

 

12 > >>
STW