утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Продаж пінопласту в Україні

За роки роботи наша компанія придбала численних клієнтів та партнерів. Ми співпрацюємо з провідними будівельними компаніями в галузі зовнішнього утеплення будівель по всій Україні.

Пінополістирол, практичний і простий у монтажі. А утеплення будівлі зовні цим матеріалом забезпечить будинок теплом на десятки років. Пінопласт можна застосовувати як у будівництві, так і в інших сферах, де потрібен високий коефіцієнт електроізоляції (при хорошій стійкості до вологи пінополістирол майже не проводить електричний струм).

Пінополістирол є матеріалом, який не виділяє шкідливих речовин. Також пінопласт не схильний до впливу плісняви та грибка, не розчинний у воді, а також не розкладається протягом тривалого часу. Пінопласт чудовий для утеплення квартири, приватного будинку або підприємств харчової промисловості.

Наша компанія має в своєму розпорядженні автопарк і зможе доставити пінопласт у ваше місто, можлива безкоштовна доставка

Продаж пінопласту в Тернополі

Купуючи пінопласт у Тернополі від Альфа-М, будьте впевнені в його надійності та якості. Низькі ціни від виробника

Продаж пінопласт в Хмельницькому

Доставка пінопласту в Хмельницький, підприємство Альфа-М займається виготовленням та продажем пінопласту, термоблоків.

Пенополистирол в Черкассах

Продаем пенопласт в Черкассах, Киеве, Виннице, Чернигове и в другие города Украины. Определенно в вашем городе, есть не один фасад, утепленный пенопластом нашего производства или дом, построенный на основе наших термоблоков.

Купить пенопласт в Чернигове

Мы доставим пенопласт в Чернигов, Киев, Белую Церковь, Винницу, Харьков и в другие города Украины. Наверняка и в вашем городе, есть не один фасад, утепленный пенопластом Альфа-М.

Купить пенопласт в Умани

Мы доставим пенопласт в Умань, Винницу, Киев, Черкассы, Белую Церковь и в другие города Украины.

Купить пенопласт в Бердичеве

Основные производственные мощности компании находятся в Житомире, что позволяет доставлять пенопласт в Бердичев, при заказе более 100 кубов, бесплатно.

 

12 > >>
STW