утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Купимо відходи пінопласту

Ми із задоволенням купимо відходи пінопласту, які ви просто викинете. (25 грн. за кг.), хв. партія – 200 кг.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Продаж пінопласту в Україні

За роки роботи наша компанія придбала численних клієнтів та партнерів. Ми співпрацюємо з провідними будівельними компаніями в галузі зовнішнього утеплення будівель по всій Україні.

Пінополістирол, практичний і простий у монтажі. А утеплення будівлі зовні цим матеріалом забезпечить будинок теплом на десятки років. Пінопласт можна застосовувати як у будівництві, так і в інших сферах, де потрібен високий коефіцієнт електроізоляції (при хорошій стійкості до вологи пінополістирол майже не проводить електричний струм).

Пінополістирол є матеріалом, який не виділяє шкідливих речовин. Також пінопласт не схильний до впливу плісняви та грибка, не розчинний у воді, а також не розкладається протягом тривалого часу. Пінопласт чудовий для утеплення квартири, приватного будинку або підприємств харчової промисловості.

Наша компанія має в своєму розпорядженні автопарк і зможе доставити пінопласт у ваше місто, можлива безкоштовна доставка

Продаж пінопласту в Тернополі

Купуючи пінопласт у Тернополі від Альфа-М, будьте впевнені в його надійності та якості. Низькі ціни від виробника

Продаж пінопласт в Хмельницькому

Доставка пінопласту в Хмельницький, підприємство Альфа-М займається виготовленням та продажем пінопласту, термоблоків.

Пенополистирол в Черкассах

Продаем пенопласт в Черкассах, Киеве, Виннице, Чернигове и в другие города Украины. Определенно в вашем городе, есть не один фасад, утепленный пенопластом нашего производства или дом, построенный на основе наших термоблоков.

Купить пенопласт в Чернигове

Мы доставим пенопласт в Чернигов, Киев, Белую Церковь, Винницу, Харьков и в другие города Украины. Наверняка и в вашем городе, есть не один фасад, утепленный пенопластом Альфа-М.

Купить пенопласт в Умани

Мы доставим пенопласт в Умань, Винницу, Киев, Черкассы, Белую Церковь и в другие города Украины.

Купить пенопласт в Бердичеве

Основные производственные мощности компании находятся в Житомире, что позволяет доставлять пенопласт в Бердичев, при заказе более 100 кубов, бесплатно.

 

12 > >>
STW
Яндекс.Метрика