утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше
Ціна на пінопласт

Ціна на пінопласт

Ціни на пінопластові плити, термоблоки, політерми. Купити пінопласт у виробника АЛЬФА-М у Києві, Житомирі, Вінниці, Рівному

2019-10-04

Ціна на пінопласт ПСБ-С-15, ПСБ-С-25, ПСБ-С-35, термоблоки, суміш для полістиролбетону (політерм) АЛЬФА-ТЕРМ та гранули зі спіненого полістиролу, вказана ціна роздрібна, для оптових поставок передбачені знижки! Всі ціни від виробника!

 

Матеріал Тип Ціна
Пінопласт ПСВ-С щільність 15 -
Пінопласт ПСВ-С щільність 25 1100 грн/м3
Пінопласт ПСВ-С щільність 35 1420 грн/м3
Термоблоки Розмір 1200 х 250 х 250 0 грн/шт
Суміш для полістиролбетону АЛЬФА Терм 370 грн/0,25м3
Гранулят 330 грн/0,5м3

 

купить пенопласт по низкой цене

Сучасна теплоізоляція має багато переваг перед традиційними матеріалами, які вже десятки років використовуються в будівництві. Пінополістирол один із найпопулярніших, із сучасних будівельних матеріалів – він легкий, ефективний та зручний. Пінопласт здатний забезпечити високі теплоізоляційні властивості та прослужить десятки років.

Існує пінопласт різної густини. Незалежно від того, до якого типу належить пінопласт ціна його нижча ніж ціна на інші утеплювачі, а якість матеріалу з пінополістиролу залишається високою.

Вартість пінопласту залежить від розміру, марки та товщини листа. Ціна листового пінопласту визначається ціною кубічного метра пінопласту цієї марки.

Стандартний розмір упаковки пінопласту 0,3м3, але внаслідок різної товщини листів, він може змінюватися у більшу або меншу сторону. Також ціна листа пінопласту залежатиме і від його розмірів 1000×500 мм (1×0,5 м). Термоблоки – це стінові блоки з підвищеними теплоізоляційними властивостями, які застосовуються у будівництві стін будівель, як незнімна опалубка.

Гранули зі спіненого полістиролу мають безліч мікроосередків неоднорідних за структурою, що суттєво збільшує загальну площу дотику пінопласту з повітрям. Тому гранули майже повністю складаються з повітря, що зумовило їх основні властивості.

Суміш для полістиролбетону АЛЬФА-Терм це спінені гранули полістиролу (політерм) зі спеціальним наповнювачем, який надає рівномірне розподілення гранул у розчинах цементу для приготування легкого бетону, він не містить піску, і може бути різної щільності.

Ви вже вирішили купити пінопласт? Не відкладайте і зателефонуйте нам за вказаними телефонами. Обговоривши умови доставки та оплати, ви зрозумієте, наскільки правильний вибір зробили, вирішивши замовити пінопласт саме у нас. Вартість пінопласту у нас, як у виробника, - суттєво нижча, ніж у торгових компаній чи складів. Що ж до якості, то компанія Альфа-М гарантує, що замовлений у нас матеріал буде стовідсотково якісним. Наша репутація – тому запорука! Ми доставляємо вам матеріали нашим власним автотранспортом або тим способом, який буде зручний саме для вас.

З питань ціни пінопласту та інших питань звертайтеся і ми з радістю проконсультуємо вас.

Купити пінопласт

Купити пінопласт від виробника в Києві

Якщо ви вже вирішили купити пінопласт, зателефонуйте за нашими телефонами та обговоріть умови доставки та оплати! Наші ціни від виробника пінополістиролу, нижчі від цін торгових компаній та складів, а якість гарантується торговою маркою Альфа-М. Доставка здійснюється нашим автотранспортом або будь-яким іншим зручним для вас способом.

Великі міста України та особливо Київ споживають велику кількість будівельних матеріалів. Наше завдання полягає в тому, щоб наситити будівельний ринок затребуваним, недорогим матеріалом - пінопластом. Пінопласт широко використовується для утеплення як у приватному секторі, так і в багатоповерховому будівництві.

Придбання пінопласту є вигідним рішенням, оскільки це надійний і дешевий будівельний матеріал. У нас Ви зможете купити: пінопласт різної щільності, термоблоки, пінополістирол у гранулах, полістиролбетон та іншу продукцію на основі пінополістиролу.

На нашому сайті з'явилася нова можливість купити пінопласт, відправивши заявку прямо з сайту. Також у нас в асортименті є інші матеріали для утеплення: монтажний клей, дюбелі, склосітка

 

Пінопласт
STW