утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Використання екструдованого пінополістиролу

Використання екструдованого пінополістиролу

Екструдований пінополістирол. Якісна теплоізоляція зовнішніх стін та покрівлі заміського будинку. Використання екструдованого пінополістиролу

2021-05-25

Найбільш надійні та ефективні теплоізоляційні матеріали є дуже стійкими до впливу негативних факторів. Висока стійкість до впливу вологи дозволяє утеплювачу зберігати свої теплозберігаючі характеристики, що забезпечує мінімізацію теплових втрат за будь-яких кліматичних умов. Зокрема, екструдований пінополістирол несприйнятливий до води, тому він здатний виконувати функції гідроізоляційного матеріалу.

Використання екструдованого пінополістиролу для теплоізоляції покрівлі, стін, фундаменту, горища, підвалу в заміському будинку дозволяє багаторазово скоротити теплові втрати, економно витрачати газ та дрова в опалювальний сезон, а також покращити умови проживання в будинку.

Виробництво екструдованого пінополістиролу

Пінополістирол виготовляється за двома технологіями:

із спінених гранул полістиролу, що склеюються між собою при формуванні плити, та за принципом екструзії.

Екструзія – це видавлювання пластичної суміші через спеціальну форму. Такий спосіб дозволяє отримати пінополістирол, який перевершує звичайний пінопласт за міцністю, вологостійкістю та хімічною стійкістю.

Виробництво екструдованого пінополістиролу

Екструдований пінополістирол відрізняється від пінопласту за складом, і по структурі. Фактично, обидва матеріали виробляються з тих самих компонентів, проте їх характеристики сильно відрізняються завдяки різниці в структурі. Мікропорожнечі в екструдованому пінополістиролі мають міцні оболонки, що не контактують один з одним за допомогою мікроскопічних капілярів. Більш щільна структура робить такий утеплювач не тільки вологонепроникним, але і дуже міцним, тому його можна використовувати прямо всередині ґрунту для утеплення зовнішніх стін фундаменту.

Екструдований пінополістирол здатний десятки років захищати фундамент будівлі від впливу ґрунтових вод, а також від промерзання.

Характерною особливістю даного утеплювача є наявність пазогребеневих елементів, за рахунок яких відбувається дуже щільна стикування плит. При укладанні плит в один шар досягається створення безшовного теплоізоляційного шару.

Пінополістирол встановлюється в стислий термін, не вимагаючи додаткового монтажу гідро- та вітрозахисних мембран. Такий утеплювач ефективно захищає дерев'яні конструкції від дощової вологи та дозволяє їм «дихати» за наявності повітряного зазору.

Установка плит утеплювача можлива безпосередньо на базові стіни, а також на решетування.

Переваги екструдованого пінополістиролу:

  • міцніший порівняно з пінопластом;
  • екологічний, безпечний для довкілля;
  • довговічний;
  • морозостійкий; зручний у монтажі;
  • дуже легкий;
  • не боїться вологи;
  • не підтримує самостійне горіння;
  • не схильний до усадки;
  • не тріскається, не деформується.

Для якісного утеплення зовнішніх стін достатньо плит товщиною 4 см. Такий тонкий матеріал практично не зменшує корисну площу в будівлі, тому є вигіднішим у порівнянні з мінераловатними утеплювачами.

На відміну від мінвати, пінополістирол легший і простіший у монтажі, він не вбирає воду і не злежується. Важливою відмінністю цього утеплювача від пінополіуретану є те, що він є більш доступним за ціною.

Використання екструдованого пінополістиролу дозволяє продовжити термін служби будівлі, так як утеплені конструкції набувають надійного захисту від негативних зовнішніх впливів і менш схильні до старіння.

 

STW