утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Продаж пінопласту в Тернополі

пінопласт у Тернополі від Альфа-МПідприємство Альфа-М вже багато років займається виготовленням та постачанням пінопласту, екструдованого пінополістиролу, термоблоків по Україні. Купити пінопласт, пінополістирол, термоблок, гранулят, XPS від виробника! Доставка у Тернопіль.

Пінопласт

Пінопласт відомий як теплоізоляційний матеріал вже понад 40 років. Пінопласт – відрізняється яскраво білим кольором. Він легко обробляється, простий у кріпленні до різних матеріалів. Його часте пояснюється його характеристиками: низькою теплопровідністю, звукоізоляційними та гідроізоляційними властивостями. Купуючи пінопласт у Тернополі від Альфа-М, будьте впевнені в його надійності та якості.

Низькі ціни від виробника, доставляємо пінопласт Тернопіль, це доступний матеріал для будь-яких будівельних робіт.

Екструдований пінополістирол

Купити екструдований пінополістирол у Тернополі для будівельних робіт з доставкою. Розробка надлегкого утеплювача з максимально можливими теплоізоляційними властивостями призвела до створення екструдованого пінополістиролу.

Технологія виготовлення екструдованого пінополістиролу полягає в наступному: в екструдері створюється висока температура і тиск, куди додається гранульований полістирол, спеціальні присадки та спінювачі. Знайшов застосування екструдований пінополістирол у будівництві для утеплення та гідроізоляції дахів, фундаментів, підземних приміщень, для утеплення інших різних конструкцій, а також у дорожньому будівництві.

У 2016 році ми відкрили новий цех з виробництва екструдованого пінополістиролу. Екструдований пінополістирол до Тернополя доставляємо автомобільним транспортом.

Ціни на доставку за домовленістю, знижки.

 

STW