утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Купимо відходи пінопласту

Ми із задоволенням купимо відходи пінопласту, які ви просто викинете. (25 грн. за кг.), хв. партія – 200 кг.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Продаж пінопласту в Тернополі

пінопласт у Тернополі від Альфа-МПідприємство Альфа-М вже багато років займається виготовленням та постачанням пінопласту, екструдованого пінополістиролу, термоблоків по Україні. Купити пінопласт, пінополістирол, термоблок, гранулят, XPS від виробника! Доставка у Тернопіль.

Пінопласт

Пінопласт відомий як теплоізоляційний матеріал вже понад 40 років. Пінопласт – відрізняється яскраво білим кольором. Він легко обробляється, простий у кріпленні до різних матеріалів. Його часте пояснюється його характеристиками: низькою теплопровідністю, звукоізоляційними та гідроізоляційними властивостями. Купуючи пінопласт у Тернополі від Альфа-М, будьте впевнені в його надійності та якості.

Низькі ціни від виробника, доставляємо пінопласт Тернопіль, це доступний матеріал для будь-яких будівельних робіт.

Екструдований пінополістирол

Купити екструдований пінополістирол у Тернополі для будівельних робіт з доставкою. Розробка надлегкого утеплювача з максимально можливими теплоізоляційними властивостями призвела до створення екструдованого пінополістиролу.

Технологія виготовлення екструдованого пінополістиролу полягає в наступному: в екструдері створюється висока температура і тиск, куди додається гранульований полістирол, спеціальні присадки та спінювачі. Знайшов застосування екструдований пінополістирол у будівництві для утеплення та гідроізоляції дахів, фундаментів, підземних приміщень, для утеплення інших різних конструкцій, а також у дорожньому будівництві.

У 2016 році ми відкрили новий цех з виробництва екструдованого пінополістиролу. Екструдований пінополістирол до Тернополя доставляємо автомобільним транспортом.

Ціни на доставку за домовленістю, знижки.

 

STW
Яндекс.Метрика