утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Купимо відходи пінопласту

Ми із задоволенням купимо відходи пінопласту, які ви просто викинете. (25 грн. за кг.), хв. партія – 200 кг.

Дізнатися більше

Використання екструдованого пінополістиролу

Екструдований пінополістирол. Якісна теплоізоляція зовнішніх стін та покрівлі заміського будинку. Використання екструдованого пінополістиролу

Дізнатися більше

Опалубка из пенополистирола

Компания Альфа-М производит термоблоки. Стены, дом, построенные с применением термоблоков обладают улучшенными на 40% теплоизоляционными свойствами.

Дізнатися більше

Продаж пінопласту в Тернополі

пінопласт у Тернополі від Альфа-МПідприємство Альфа-М вже багато років займається виготовленням та постачанням пінопласту, екструдованого пінополістиролу, термоблоків по Україні. Купити пінопласт, пінополістирол, термоблок, гранулят, XPS від виробника! Доставка у Тернопіль.

Пінопласт

Пінопласт відомий як теплоізоляційний матеріал вже понад 40 років. Пінопласт – відрізняється яскраво білим кольором. Він легко обробляється, простий у кріпленні до різних матеріалів. Його часте пояснюється його характеристиками: низькою теплопровідністю, звукоізоляційними та гідроізоляційними властивостями. Купуючи пінопласт у Тернополі від Альфа-М, будьте впевнені в його надійності та якості.

Низькі ціни від виробника, доставляємо пінопласт Тернопіль, це доступний матеріал для будь-яких будівельних робіт.

Екструдований пінополістирол

Купити екструдований пінополістирол у Тернополі для будівельних робіт з доставкою. Розробка надлегкого утеплювача з максимально можливими теплоізоляційними властивостями призвела до створення екструдованого пінополістиролу.

Технологія виготовлення екструдованого пінополістиролу полягає в наступному: в екструдері створюється висока температура і тиск, куди додається гранульований полістирол, спеціальні присадки та спінювачі. Знайшов застосування екструдований пінополістирол у будівництві для утеплення та гідроізоляції дахів, фундаментів, підземних приміщень, для утеплення інших різних конструкцій, а також у дорожньому будівництві.

У 2016 році ми відкрили новий цех з виробництва екструдованого пінополістиролу. Екструдований пінополістирол до Тернополя доставляємо автомобільним транспортом.

Ціни на доставку за домовленістю, знижки.

 

STW
Яндекс.Метрика