утеплитель проверенный временем


«Альфа-М» предприятие производитель, осуществит продажу пенопласта без посредника!

О продукции

Купим отходы пенопласта

Мы с удовольствием купим отходы пенопласта, которые иначе вы просто выбросите. ( 25 грн. за кг. ), мин. партия 200 кг.

Узнать больше

Экструдированный пенополистирол

Экструдированный пенополистирол. Качественная теплоизоляция наружных стен и кровли загородного дома. Использование экструдированного пенополистирола

Узнать больше

Опалубка из пенополистирола

Компания Альфа-М производит термоблоки. Стены, дом, построенные с применением термоблоков обладают улучшенными на 40% теплоизоляционными свойствами.

Узнать больше
Термоблоки в Україні

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

2022-09-06

Будівництво будівель з термоблоків здійснюється методом незнімної опалубки, при цьому немає необхідності використання важкої техніки на будівництві. Укладання термоблоків проводиться вручну, без застосування спеціальних розчинів чи клею.

Термоблоки з'явилися в Україні після 1995 року. Теоретично, до терміна можна віднести всі стінові блоки, виготовлені з матеріалів з підвищеними теплоізоляційними характеристиками. Однак, у СНД, під терміном Термоблоки, мають на увазі виключно стінові блоки з пінополістиролу, які є основним елементом будівництва з використанням технології Термодім.

Використання термоблоків

Термоблоки в УкраїніТермоблоки використовують для будівництва термобудинків, які зробили справжню революцію у будівництві. Стіна товщиною 25 см. такого будинку по теплопровідності можна порівняти з цегляною 180-сантиметровою або 250-сантиметровою бетонною стіною. Початок опалювального сезону можна розпочинати з 3-х градусного морозу, за норми +8С. За рахунок тонких стін збільшують внутрішній простір на десяту частину будинку.

Стіни будівлі легко складаються з термоблоків, у яких великі порожнечі. Коли стіна складена, у ці порожнечі заливають бетон, що дозволяє надійно зафіксувати їх. У результаті виходить майже монолітна конструкція, ця конструкція здатна витримати серйозні навантаження.

Високі показники теплоізоляції дають змогу значно скоротити витрати на опалення будинку в майбутньому. Важливо й те, що вартість будівлі скорочується на 30-40 відсотків порівняно з будівництвом із звичайної цегли. Це наслідок простоти укладання, невеликих термінів роботи та можливість зведення конструкцій без використання спеціальної будівельної техніки.

Доставка по Україні

Термоблоки в Житомирі виготовить та доставить Вам фірма Альфа-М, а також ми доставимо нашу продукцію до Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Рівненської областей.

Розміри термоблока становлять: 1200х250х250 мм.

Термоблоки можуть використовуватися при зведенні зовнішніх стін практично всіх будівель – житлових котеджів, будинків, господарських будівель, гаражів та багатьох інших.

 

STW
Яндекс.Метрика