утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Утеплювач

Будинок для кожної людини не тільки будова з даху та стін, а й місце, куди ми прагнемо, щоб відпочити, сховатися від повсякденних проблем та турбот сучасного життя. Ми докладаємо чимало зусиль, щоб зробити свій будинок, зробити його затишним, красивим, зручним і, найголовніше, теплим.

Енергетичні ресурси з кожним роком стають дорожчими, тепло в будинку стає все накладнішим, і ми змушені економити. На допомогу приходить утеплювач – пінопласт та низка інших сучасних утеплювачів.

Для усунення протягів спочатку необхідно утеплювати стінки. Теплоізоляція стінових конструкцій дозволить зберегти тепло в будинку та забезпечити оптимальне співвідношення температури та вологості.

Для вирішення цієї проблеми використовують спеціальні утеплювачі, придатні як для стін, так і для підлоги, дахів, різних трубопроводів. Нині є непоганий вибір матеріалів, призначених для теплоізоляції. Серед них такі утеплювачі як полістирол, скловата, мінеральна або базальтова вата. Особливим попитом користується останнім часом мінвата та полістирол.

Мінвата

МінватаПопулярність мінвати виправдана її технічними та експлуатаційними характеристиками, і насамперед екологічністю. Мінвата не тільки безпечна для здоров'я людини і навколишнього середовища, але і має один з найнижчих показників теплопровідності. Це зумовлює підтримку комфортного теплового режиму у будь-який час року, влітку зберігається прохолода, взимку – тепло.

Інша важлива перевага даного утеплювача - відмінна звукоізоляція як усередині будівлі, так і зовні - вуличні шуми в результаті зводяться на "ні". Цей матеріал бездоганний щодо протипожежної безпеки. Він не горить, не плавиться, не утворює диму, мало того – не дозволяє поширитись вогню.

За рахунок високої опірності мінвату за будь-яких, найбільш несприятливих обставин не втрачає своєї пружності та міцності, зберігаючи спочатку задані параметри навіть при механічному впливі.

Мінвата гідрофобна, тобто не збирає та не накопичує воду, що забезпечує якісну теплоізоляцію.

Мінвата як і пінопласт має хорошу біостійкість, що виключає зараження грибами, пліснявою, зрештою - гниття, а також виникнення колоній зі шкідливих комах та гризунів.

Зручність у використанні – ще одна незаперечна перевага мінвати. Цей матеріал легко викроюється і монтується, хоч би якими були обсяги.

Утеплювач пінопласт

УтеплительВідмінно себе зарекомендував і утеплювач пінопласт. По суті – це утеплювач нового покоління, що відповідає найвищим вимогам у плані екології. Він не токсичний, не виділяє шкідливих для здоров'я газів та фенолів, а отже, безпечний. Пінополістирол знайшов широке застосування. Зокрема, для проведення теплоізоляційних робіт на покрівлях та фасадах, підлогах та внутрішніх перегородках, а також для захисту від промерзання не лише фундаментів, а й ґрунту.

При виборі утеплювача необхідно вимагати від продавця надання належної документації – сертифіката якості, гарантійного талона, висновків санітарно-гігієнічної експертизи. На думку фахівців, краща продукція виробників високого європейського або світового рівня, що зарекомендували себе, і які дорожать своїм ім'ям, а значить, застосовують високі технології. А це є гарантія якості.

У нас своє виробництво пінопласту, а значить низькі ціни та відмінна якість.

 

STW