утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Пінопласт ПСБ С

Пінопласт ПСБ С це сучасний, екологічно безпечний матеріал, пінопласт дозволяє не тільки забезпечити високу теплоізоляцію, але й здатний принести високу економічну вигоду.

Полістирольний безпресовий пінопласт вітчизняного виробництва позначається як ПСБ, далі можуть стояти інші літери або цифри, що позначають різні види пінопласту, наприклад пінопласт ПСБ С (самозагасний пінопласт).

Намагаючись знизити горючість пінопластів, в них додають полум'ягаючі та негорючі речовини, таким чином було створено самозагасаючий тип пінопластів, марки ПСБ-С. Пінопласт ПСБ-С подібний до шматка вугілля, його важко підпалити сірником або від іскри.

Виробництво пінопласту ПСБ-С здійснюється методом термального спучування гранул полістиролу при впливі газоутворювача за допомогою спеціального обладнання. Пінополістирол або пінопласт – це гранули полістиролу розміром від 3 до 8 мм. Відсоткове співвідношення полістиролу та повітря в гранулах 2% та 98% відповідно.

Також пінопласт відрізняється за щільністю від 11 до 35 кг\м3, що і означає остання цифра в маркуванні (ПСБ) -З 25)

Продаж пінопласту

Пінопласт - це теплоізоляційний матеріал, що використовується для утеплення різних типів будівель: приватних будинків, масивів, громадських приміщень.

Пенопласт ПСБ-С-25

Пенопласт псб-с-25 представляет собой практически идеальное сочетание цены и качества он универсален и полностью подходит, как утеплитель, для наших широт.

Применение пенопласта в строительстве

Причиной столь большой популярности пенопласта являются его физические свойства. Он обладает низкой теплопрводимостью, а значит может служить утеплителем стен, труб и прочих сооружений.

Потолок из пенопласта

Многоуровневые потолки быстро, дешево и без особых квалифицированных навыков.

Все виды пенополистирола оптом

Компания Альфа-М известный украинский поставщик пенополистирольных изделий предлагает купить пенопласт оптом по цене производителя.

Різновиди пінопласту

Порівняно невелика вартість, чудова якість та відмінні теплоізоляційні властивості поєднуються в такому матеріалі, як пінопласт та його різновидах.

 

STW