утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Купимо відходи пінопласту

Ми із задоволенням купимо відходи пінопласту, які ви просто викинете. (25 грн. за кг.), хв. партія – 200 кг.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Пінопласт ПСБ С

Пінопласт ПСБ С це сучасний, екологічно безпечний матеріал, пінопласт дозволяє не тільки забезпечити високу теплоізоляцію, але й здатний принести високу економічну вигоду.

Полістирольний безпресовий пінопласт вітчизняного виробництва позначається як ПСБ, далі можуть стояти інші літери або цифри, що позначають різні види пінопласту, наприклад пінопласт ПСБ С (самозагасний пінопласт).

Намагаючись знизити горючість пінопластів, в них додають полум'ягаючі та негорючі речовини, таким чином було створено самозагасаючий тип пінопластів, марки ПСБ-С. Пінопласт ПСБ-С подібний до шматка вугілля, його важко підпалити сірником або від іскри.

Виробництво пінопласту ПСБ-С здійснюється методом термального спучування гранул полістиролу при впливі газоутворювача за допомогою спеціального обладнання. Пінополістирол або пінопласт – це гранули полістиролу розміром від 3 до 8 мм. Відсоткове співвідношення полістиролу та повітря в гранулах 2% та 98% відповідно.

Також пінопласт відрізняється за щільністю від 11 до 35 кг\м3, що і означає остання цифра в маркуванні (ПСБ) -З 25)

Продаж пінопласту

Пінопласт - це теплоізоляційний матеріал, що використовується для утеплення різних типів будівель: приватних будинків, масивів, громадських приміщень.

Пенопласт ПСБ-С-25

Пенопласт псб-с-25 представляет собой практически идеальное сочетание цены и качества он универсален и полностью подходит, как утеплитель, для наших широт.

Применение пенопласта в строительстве

Причиной столь большой популярности пенопласта являются его физические свойства. Он обладает низкой теплопрводимостью, а значит может служить утеплителем стен, труб и прочих сооружений.

Потолок из пенопласта

Многоуровневые потолки быстро, дешево и без особых квалифицированных навыков.

Все виды пенополистирола оптом

Компания Альфа-М известный украинский поставщик пенополистирольных изделий предлагает купить пенопласт оптом по цене производителя.

Різновиди пінопласту

Порівняно невелика вартість, чудова якість та відмінні теплоізоляційні властивості поєднуються в такому матеріалі, як пінопласт та його різновидах.

 

STW
Яндекс.Метрика