утеплитель проверенный временем


«Альфа-М» предприятие производитель, осуществит продажу пенопласта без посредника!

О продукции

Купим отходы пенопласта

Мы с удовольствием купим отходы пенопласта, которые иначе вы просто выбросите. ( 25 грн. за кг. ), мин. партия 200 кг.

Узнать больше

Экструдированный пенополистирол

Экструдированный пенополистирол. Качественная теплоизоляция наружных стен и кровли загородного дома. Использование экструдированного пенополистирола

Узнать больше

Опалубка из пенополистирола

Компания Альфа-М производит термоблоки. Стены, дом, построенные с применением термоблоков обладают улучшенными на 40% теплоизоляционными свойствами.

Узнать больше
Продаж пінопласту

Продаж пінопласту

Пінопласт - це теплоізоляційний матеріал, що використовується для утеплення різних типів будівель: приватних будинків, масивів, громадських приміщень.

2022-08-31

Засноване у 2008 році, підприємство «Альфа-М» вже протягом багатьох років успішно займається виробництвом та продажем пінополістирольних плит (із загальноприйнятою в народі назвою «пінопласт»), термоблоків та інших матеріалів з пінополістиролу.

За час існування нашого виробництва ми вдосконалюємо програми та технології з виробництва пінопласту відповідно до сучасних стандартів, враховуючи у процесі виготовлення досвід та навички висококваліфікованих фахівців галузі.

Пінопласт Альфа-МА попит та продаж пінопласту та термоблоків на українському ринку дозволяє аналізувати потреби потенційного споживача та забезпечувати ринок ширшим та якіснішим комплексом теплозберігаючих матеріалів із пінополістиролу.

Пінопласт це самозагасаючий матеріал, він повністю безпечний у процесі експлуатації, дуже широко використовується в будівництві, незамінний у утепленні.

Уявімо ремонт і, природно, проведення теплоізоляційних робіт (зовнішніх чи внутрішніх) без пінопласту. Не виходить? Правильно, адже саме він стає основним компонентом утеплення стін, підлог і навіть стель.

Пінопласт випускається у вигляді плит, блоків, гранул, використовується як наповнювач для легких бетонів та для виготовлення сендвіч-панелей методом заливання.

Пінопласт від виробника Альфа-М - це якісний продукт, який надійно захищає будинки на території всіх областей України. Також ми забезпечимо доставку продукції у багатьох випадках своїм транспортом, що значно знижує вартість перевезення.

Зв'язуйтесь з нашими менеджерами за вказаними телефонами або замовляйте пінопласт прямо із сайту!

 

STW
Яндекс.Метрика