утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше
Продаж пінопласту

Продаж пінопласту

Пінопласт - це теплоізоляційний матеріал, що використовується для утеплення різних типів будівель: приватних будинків, масивів, громадських приміщень.

2022-08-31

Засноване у 2008 році, підприємство «Альфа-М» вже протягом багатьох років успішно займається виробництвом та продажем пінополістирольних плит (із загальноприйнятою в народі назвою «пінопласт»), термоблоків та інших матеріалів з пінополістиролу.

За час існування нашого виробництва ми вдосконалюємо програми та технології з виробництва пінопласту відповідно до сучасних стандартів, враховуючи у процесі виготовлення досвід та навички висококваліфікованих фахівців галузі.

Пінопласт Альфа-МА попит та продаж пінопласту та термоблоків на українському ринку дозволяє аналізувати потреби потенційного споживача та забезпечувати ринок ширшим та якіснішим комплексом теплозберігаючих матеріалів із пінополістиролу.

Пінопласт це самозагасаючий матеріал, він повністю безпечний у процесі експлуатації, дуже широко використовується в будівництві, незамінний у утепленні.

Уявімо ремонт і, природно, проведення теплоізоляційних робіт (зовнішніх чи внутрішніх) без пінопласту. Не виходить? Правильно, адже саме він стає основним компонентом утеплення стін, підлог і навіть стель.

Пінопласт випускається у вигляді плит, блоків, гранул, використовується як наповнювач для легких бетонів та для виготовлення сендвіч-панелей методом заливання.

Пінопласт від виробника Альфа-М - це якісний продукт, який надійно захищає будинки на території всіх областей України. Також ми забезпечимо доставку продукції у багатьох випадках своїм транспортом, що значно знижує вартість перевезення.

Зв'язуйтесь з нашими менеджерами за вказаними телефонами або замовляйте пінопласт прямо із сайту!

 

STW