утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше
Різновиди пінопласту

Різновиди пінопласту

Порівняно невелика вартість, чудова якість та відмінні теплоізоляційні властивості поєднуються в такому матеріалі, як пінопласт та його різновидах.

2015-10-19

Пінопласт має цілу низку переваг, по-перше, завдяки високому рівню теплоізоляції, цей матеріал зарекомендував себе на будівельному ринку як один із найбільш затребуваних утеплювачів. По-друге, він не гігроскопічний, тобто не вбирає вологу, а отже в ньому ніколи не заведуться патогенні мікроорганізми у вигляді плісняви та грибка.

Пінопласт дуже легкий, тому його монтаж є досить простим і не вимагає попереднього посилення фундаменту будівлі. Незважаючи на свою парадоксально низьку вартість (на відміну від мінеральної вати), пінопласт славиться довговічністю експлуатації, з роками його властивості не змінюються, і сам матеріал не деформується.

З метою підвищення коефіцієнта вогнестійкості вироби з пінопласту просочують спеціальним антипреновим складом, що перешкоджає загорянню.

Полістирольний пінопласт

Безпресовий пінопласт

Полістирольний пінопласт виготовляється двома методами: пресовим та безпресовим.

Безпресовий пінопласт

Безпресовий пінопласт має вигляд щільно притиснутих один до одного кульок різної форми, і застосовується він найчастіше при упаковці побутової техніки. Через свою пористість такий матеріал не дуже надійний, оскільки він легко ламається і кришиться, а це означає, що він не призначений для утеплення будинків.

Пресований пінопласт

Пресований пінопласт

Пінопласт, отриманий пресовим способом, міцніший за рахунок того, що гранули скріплені між собою з більшою силою, і тримаються краще. Що один, що інший матеріал характеризуються низькою паропроникністю, внаслідок чого пари вологи затримуються в порах виробу, утворюючи конденсат, що призводить до поступового руйнування пінополістиролу.

Тому, для утеплення використовують особливий вид пінопласту - екструзійний, адже він позбавлений перерахованих вище недоліків. Його однорідна структура забезпечує високу міцність та тривалий термін експлуатації (екструзійний пінопласт може прослужити понад 70 років).

На сучасному будівельному ринку є й інші види пінопласту, але вони не використовуються для утеплення будинків, тому ми не робитимемо на них акценту, а просто згадаємо коротко.

ПВХ-пінопласт

ПВХ-пінопласт

ПВХ-пінопласт (полівінілхлоридний) багато в чому схожий з екструзійним. Його перевагами є еластичність, відсутність у складі токсичних речовин, а також здатність до самозагасання. Однак при горінні він виробить хлористий водень, через який дим буде дуже задушливим та шкідливим.

Поліуретановий пінопласт

Поліуретановий пінопласт добре знайомий усім споживачам як поролон. Він широко використовується при виробництві меблів і відрізняється чудовою гнучкістю. Відкриті пори дозволяють матеріалу «дихати». Сам собою поліуретан служить основою при створенні різних видів будівельної піни. Пінополіуретанові пінопласти є вогненебезпечними, але можуть бути і самозагасаючими.

Поліетиленовий пінопластПолиэтиленовый пенопласт

Поліетиленовий пінопласт представлений у вигляді напівпрозорих гнучких пластин різної товщини. Напевно більшість тримали їх у руках, тому що в них найчастіше загортають всілякі крихкі предмети, скляну продукцію що б'ється, і т.п. Найважливіше, що цей матеріал зовсім не токсичний.

 

Пінопласт купити
STW