утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Купимо відходи пінопласту

Ми із задоволенням купимо відходи пінопласту, які ви просто викинете. (25 грн. за кг.), хв. партія – 200 кг.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше
Пінопласт у Рівному

Пінопласт у Рівному

Пінопласт затребуваний будівельний матеріал. Це доступний вітчизняний продукт для утеплення фасадів будинків.

2014-03-12

«Альфа-М» створила високоякісний будівельний матеріал для ваших потреб. Купуйте пінопласт у Рівному від фірми Альфа-М.

Пінопласт - це спінений пінополістирол, один з кращих, сучасних, екологічних і довговічних будівельних матеріалів. Завдяки унікальним якостям він характеризується відмінною теплоізоляцією і пожежобезпечністю, що пов'язано зі вмістом в складі самозагасаючого антипірена.

Пінополістирол складається з дрібних гранул. До їх складу входить 98% повітря і відповідно 2% полістиролу. Пінопласт формується під впливом досить високих температур, при яких наші гранули розчиняються одина з одною, потім з'єднуються з повітрям і утворюють так званий пінопласт.

Виробництво пінопласту - основне направлення діяльності компанії «Альфа-М», що володіє великими виробничими потужностями, засобами доставки і точками збуту. Купити пінопласт у Рівному ви можете, замовивши зі складу або по телефону. Також ви можете зробити замовлення на нашому сайті або у наших торгівельних партнерів у Рівному. Вся наша продукція сертифікована.

Процентний вміст повітря в гранулах пінополістиролу дев’яносто вісім відсотків, разом з низько витратним виробництвом робить пінопласт одним з найдешевших утеплювачів на вітчизняному ринку. Ми пропонуємо пінопласт у Рівному, термоблоки, полістиролбетон, гранулят і іншу продукцію зі спіненого полістиролу:

  • Пінопласт ПСБ-С-15;
  • Пінопласт ПСБ-С-25;
  • Пінопласт ПСБ-С-35;
  • Термоблоки;
  • Гранули АЛЬФА - Терм Полістиролбетон.

Купити пінопласт

Ціна пінопласту ПСБ-С-15, ПСБ-С-25, ПСБ-С-35 для підлоги або стін пропонована нашою фірмою вигідно відрізняється від інших пропозицій. Наша компанія має автопарк і зможе доставити пінопласт у Рівно та по області, можлива безкоштовна доставка.

Пінопласт у Рівному, як і в будь-якому іншому місті, ми реалізуємо широким ассортиментом швидко і якісно, за доступними цінами і в найкоротші терміни.

 

STW
Яндекс.Метрика