утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше
Пінопласт у Рівному

Пінопласт у Рівному

Пінопласт затребуваний будівельний матеріал. Це доступний вітчизняний продукт для утеплення фасадів будинків.

2014-03-12

«Альфа-М» створила високоякісний будівельний матеріал для ваших потреб. Купуйте пінопласт у Рівному від фірми Альфа-М.

Пінопласт - це спінений пінополістирол, один з кращих, сучасних, екологічних і довговічних будівельних матеріалів. Завдяки унікальним якостям він характеризується відмінною теплоізоляцією і пожежобезпечністю, що пов'язано зі вмістом в складі самозагасаючого антипірена.

Пінополістирол складається з дрібних гранул. До їх складу входить 98% повітря і відповідно 2% полістиролу. Пінопласт формується під впливом досить високих температур, при яких наші гранули розчиняються одина з одною, потім з'єднуються з повітрям і утворюють так званий пінопласт.

Виробництво пінопласту - основне направлення діяльності компанії «Альфа-М», що володіє великими виробничими потужностями, засобами доставки і точками збуту. Купити пінопласт у Рівному ви можете, замовивши зі складу або по телефону. Також ви можете зробити замовлення на нашому сайті або у наших торгівельних партнерів у Рівному. Вся наша продукція сертифікована.

Процентний вміст повітря в гранулах пінополістиролу дев’яносто вісім відсотків, разом з низько витратним виробництвом робить пінопласт одним з найдешевших утеплювачів на вітчизняному ринку. Ми пропонуємо пінопласт у Рівному, термоблоки, полістиролбетон, гранулят і іншу продукцію зі спіненого полістиролу:

  • Пінопласт ПСБ-С-15;
  • Пінопласт ПСБ-С-25;
  • Пінопласт ПСБ-С-35;
  • Термоблоки;
  • Гранули АЛЬФА - Терм Полістиролбетон.

Купити пінопласт

Ціна пінопласту ПСБ-С-15, ПСБ-С-25, ПСБ-С-35 для підлоги або стін пропонована нашою фірмою вигідно відрізняється від інших пропозицій. Наша компанія має автопарк і зможе доставити пінопласт у Рівно та по області, можлива безкоштовна доставка.

Пінопласт у Рівному, як і в будь-якому іншому місті, ми реалізуємо широким ассортиментом швидко і якісно, за доступними цінами і в найкоротші терміни.

 

STW