утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Що таке пінополістирол?

Пінополістирол під мікроскопомПінополістирол це матеріал наповнений газом,  класу полістиролу, основа якого полістирол, його похідні та кополімери стиролу.

Технологія створення пінополістиролу - це заповнення гранул стиролу природним або вуглекислим газом, який рівномірно розподіляють у полімерній масі. Далі проводиться нагрівання полімерної маси парою. Протягом цього процесу відбувається багаторазове, більш ніж у 50 разів, збільшення гранул пінополістиролу в обсязі, доки вони не займають всю блок-форму спекаючись між собою.

Гранули пінополістиролу, наповнюючись газом, набувають пружності, спікаються під впливом пари, в результаті утворюють легкий, однорідний, стійкий до стиснення, що добре зберігає вихідні розміри теплоізоляційний матеріал.

Основним напрямом діяльності нашої компанії є виробництво пінополістиролу – це екологічно чистий, довговічний та недорогий будівельний, теплоізоляційний звукоізоляційний матеріал.

Для невитончених у будівництві людей може здатися, що пінополістирол це якийсь особливий утеплювач. Насправді це звичайний пінопласт, що оточує нас у побуті, як будівельний матеріал або як пакувальний матеріал, ще кульки пінополістиролу можуть використовуватися як наповнювач у м'яких меблях.

Пінополістирол у Європі

пінополістирол у будівництвіПінополістирол широко використовується у світі, і в Європі жодних розмов про його заборону не ведеться. У Європі жорстко дотримуються всіх норм європейських стандартів і природно негативних наслідків пінопласт не викликає. Якщо є порушення стандартів, то такі випадки вирішуються в суді на підставі доказів.

Використання пінополістиролу в будівництві

Пінополістирол у будівництві використовується, перш за все, як теплоізоляція рідше у вигляді декоративних елементів та звукоізоляції.

Природно, найкраща теплоізоляція будівлі з точки зору технології та дотримання всіх санітарних та будівельних норм виконується з фасаду будівель, тобто зовні.

Без будь-яких обмежень пінопластом можна утеплювати фундаменти, горища, дахи, підлоги на негорючих підставах з пристроєм на утеплювачі захисно-вирівнюючої стяжки. Використовуються пінополістирол також для утеплення трубопроводів.

Міфи про шкоду пінополістиролу

Чи горить пінополістирол?

Пінополістирол все-таки, відноситься до горючих матеріалів і відрізняється на марки ПСБ (який майже не використовується) і ПСБС > (з додаванням антипіренів, тобто «самозагасаючий»), останній підтримує горіння не більше 4 секунд. А температура самозаймання пінопласту вище 460°С. Для порівняння, температура самозаймання бавовни - 253°С.

А зараз є технології виробництва пінополістиролу, де самостійне горіння марок ПСБС не довше 1 секунди

Наприклад: якщо всередині приміщення спалахнула пожежа, то в першу чергу горітимуть знайомі предмети виробу з тканини, із пластику, ДСП та дерева, а також лакофарбові та килимові покриття, матеріали типу лінолеуму їхня горючість ваша, ніж у пінополістиролу.

Але ні в кого, не виникає думки заборонити всі ці предмети з метою пожежної безпеки.

Екологічна безпека пінополістиролу

Основною складовою полістиролу є мономер стирол або вінілбензол, фенілетилен, етенілбензол. Це і вселяє побоювання, оскільки стирол відомий як отрута.

Але до класу такої ж небезпеки віднесені й інші відомі речовини. формальдегіди, фенольні фракції та миючі засоби. З останніми зустрітися набагато легше, і у пральної машини, і навіть на одязі.

Порошок «Тайд» і більшість інших миючих засобів та порошків лише на клас безпечніше, але з ними ми контактуємо постійно.

А перебування самого стиролу в пінопласті становить не більше 0,05%. А сам пінопласт складається на 95-98% полістиролу та повітря. Побічно безпека пінополістиролу для здоров'я підтверджує той факт, що пінополістирол використовується для пакування харчових продуктів.

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістиролАле яким би хорошим матеріалом не був пінополістирол, він має один вагомий недолік – він досить крихкий, тому працювати з пінопластом потрібно акуратно. Цього недоліку позбавлено екструдованого пінополістеролу.

Цей матеріал все той же пінопласт, але який виробляється за новими технологіями з додаванням процесу плавки гранул між собою у спеціальному обладнанні, що має назву екструдер.

Купити екструдований пінополістирол

Серед інших якостей екструдованого пінополістеролу – ndash; низьке водопоглинання. Результати тестів свідчать, що водопоглинання цього е. п. становить трохи більше 0,2% за обсягом. І при цьому заповнюються тільки осередки, розташовані на поверхні матеріалу, а всередину екструдованого пінополістиролу волога практично не потрапляє.

Екструдований пінополістирол, як і звичайний пінопласт, також відноситься до класу екологічно чистих матеріалів.

 

Пінопласт від виробника
STW