утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше
Пінопласт – критерії вибору

Пінопласт – критерії вибору

Про особливості вибору фасадного пінопласту. Пінопласт має широку сферу застосування, тому і виготовляють різні його модифікації.

2019-09-18

Найпопулярнішим матеріалом для обробки фасадів став пінопласт, що має гарні теплоізоляційні властивості. Стійкий він і до вологи, а також здатний нормально переносити низькі, так і високі температури. Фасадний пінопласт виготовляють декількома способами, від чого залежать технічні особливості даного будівельного матеріалу.

Різновиди технологій

Пінопласт має широку сферу застосування, тому і виготовляють різні його модифікації. Щоб зорієнтуватися, який матеріал найкраще для оздоблення фасаду будинку, слід з'ясувати, які є різновиди. Виготовляють пінополістирол лише за двома технологіями.

Пінопласт ПСББезпресовий суспензійний матеріал

Пінопласт під маркуванням «ПСБ» – найпоширеніший матеріал. Виготовляють його із гранул стиролу методом полімеризації. Сировина проходить обробку гарячою парою, спінюється вуглеводнем, а потім спікається » у формах за високої температури. Перш ніж витягти готові листи пінопласту з форм, їх витримують там не менше тижня.

Іноді вводяться спеціальні добавки, про що можна судити з додаткової літери у маркуванні. При утепленні фасадів застосовують ПСБ-С, де остання буква читається як «самозагасаючий». Значить, до пінополістиролу було додано антипірен, що дозволяє зробити зовнішній пінопласт стійким до горіння.

Екструдований матеріал

ЕППСЕППС виготовляють із стиролу, змішаного із спіненим реагентом. Масу спочатку розплавляють, потім пропускають крізь екструдер (звідси назва) під тиском. Особливість одержуваних плит у тому, що в структурі самого стиролу всього 2% – . все інше займає повітря, розділене на дрібні статичні бульбашки. Це забезпечує більш високий коефіцієнт теплоізоляції та надає високої міцності пінопласту.

На що звертати увагу

Описані технології – це ще не все, на що слід звертати увагу при виборі теплоізолятора. На ринку дуже багато різноманітних полістирольних плит, і щоб зрозуміти, які з них краще купувати, потрібно враховувати такі моменти:

  • рекомендується уважніше читати маркування – фасадний пінопласт позначається буквою «ф» (наприклад, ПСБ-С25ф);
  • якщо звичайні плити ПСБ мають стандартні розміри, то фасадні зустрічаються і не стандартні;
  • цифровий коефіцієнт у маркуванні позначає щільність матеріалу, і чим вона вища, тим важче лист пінопласту.

Ось тут і настає найсерйозніший момент у виборі – багато хто помилково вважає, що легкий матеріал погано утеплюватиме. Але з пінопластом все навпаки - ndash; що менше щільність, то краще зберігається тепло. Хоча й надто легкі листи вибирати не слід, тому що вони менш міцні. Оптимальним варіантом для утеплення будинку можна вважати зовнішній пінопласт з коефіцієнтом щільності 25 (і тепло, і надійно).

 

STW