утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Утеплення екструдованим пінополістиролом

Утеплення екструдованим пінополістиролом

Існують різні види пінополістиролу, що мають різну густину і, відповідно, різний коефіцієнт теплопровідності. Технологію проведення робіт з утеплення цим чудовим матеріалом відпрацьовано.

2015-10-15

 У сучасному світі актуальне питання економії енергоресурсів. З кожним роком запаси нафти, газу та вугілля зменшуються, а обсяг їх споживання зростає. І це стосується кожного мешканця, оскільки рахунки за опалення та електрику неухильно зростають.

Мешканці будинків, збудованих ще в минулому столітті, коли про економію ресурсів серйозно не замислювалися, змушені самостійно займатися утепленням свого житла, незалежно, живуть вони у багатоповерховому чи приватному будинку. Одним із сучасних популярних утеплювачів є екструдований пінополістирол.

утеплення стінНевелика вага плит з екструдованого пінополістиролу та їх товщина не мають негативного впливу на стіни та їх несучу здатність. Те саме можна сказати і про утеплення перекриттів, дахи в приватному будинку зсередини. Пінополістирол також можна використовувати для утеплення внутрішньої поверхні стін.

Якщо споживач має бажання і можливість, можна утеплити стіни і зовні, і зсередини. Легкість панелей та простота монтажу дозволяють самостійно утеплити будинок з усіх боків, що збереже тепло взимку та не допустить перегріву спекотним літом. Екструдований пінополістирол застосовується для утеплення горищ, мансард та покрівлі незалежно від їх виду та конструкції.

утеплення підлоги

Використовуючи екструдований пінополістирол для утеплення холодної підлоги, вирішуємо одразу два завдання: оберігаємо фундамент від вогкості та піднімаємо температуру в приміщенні.

Холодна підлога балкона, лоджії також легко утеплити за допомогою плит пінополістиролу. Плити укладаються на бетонну підлогу та закріплюються за допомогою клею. Можна застосувати панелі пінополістиролу для утеплення стін лоджії. Потрібно відзначити, що матеріал, що утеплює, витримує великі навантаження на стиск і має невелику теплопровідність, тому його сміливо можна укладати на підлогу.

Для гідроізоляції та захисту від сонячних променів плити обробляються спеціальною шпаклівкою, фарбою. А верхній шар підлоги лоджії з лінолеуму чи інших матеріалів перетворить її на додаткове тепле приміщення.

Екструдований пінополістирол не пропускає вологу

характеристики екструдованого пінополістиролу

До недоліків екструдованого пінополістиролу відноситься те, що плити потрібно захистити від прямого сонячного проміння. Від попадання сонця руйнується верхній шар панелей. Для цього плити покривають шпаклівкою, фарбою або іншим шаром захисним. Стики панелей із зовнішнього боку стінок ретельно шпаклюються, щоб не допустити потрапляння атмосферних опадів. При утепленні зовнішніх стін роботи рекомендується довірити професіоналам, які мають досвід монтажу теплоізолюючих панелей.

Може хтось скаже, що утеплення стін недешеве задоволення. Але повірте, ваші витрати на утеплення окупляться за кілька років, враховуючи постійне зростання цін на енергоносії.

 

Купити XPS Листи екструдованого пінополістиролу
STW