утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Термоблоки це новий будівельний матеріал, який не має аналогів у світі за своїми властивостями. Будівництво споруд з термоблоків здійснюється методом незнімної опалубки, при цьому немає необхідності використовувати важку техніку на будівництві. Монтаж термоблоків проводиться вручну, без застосування спеціальних розчинів чи клею.

 

Тип Фото Розмір Замовлення
Рядовий Рядовий термоблок 1200 х 250 х 250 Купити
 
Торцевий Торцевий термоблок 1200 х 250 х 250 Купити

 

Термоблоки з'явилися в Україні після 1995 року. Теоретично, до цього терміну можна віднести всі стінові блоки, виготовлені з матеріалів з підвищеними теплоізоляційними характеристиками. Однак, в СНД під словом термоблоки, мають на увазі виключно стінові блоки з пінополістиролу, які є основним елементом будівництва з використанням технології термодім.

Використання термоблоків

Термоблоки використовують для будівництва термобудинків, які зробили справжню революцію у будівництві. Стіну товщиною 25 см по теплопровідності можна порівняти зі 180-сантиметровою цегляною або з 250-сантиметровою бетонною стіною. Початок опалювального сезону можна розпочинати лише з 3-х градусного морозу, при нормі +8С. А за рахунок тонких стін збільшується внутрішній простір на десяту частину будинку.

дом из термоблоковСтіни побудованого приміщення легко складаються з термоблоків, у яких великі порожнечі. Коли стіна складена, у ці порожнечі заливають бетон, що дозволяє надійно зафіксувати їх. У результаті виходить майже монолітна конструкція, котра здатна витримати серйозні навантаження.

Високі показники теплоізоляції дають змогу значно скоротити витрати на опалення будинку в майбутньому. Важливо й те, що собівартість будівництва скорочується на 30-40 відсотків, порівняно з будівництвом із звичайної цегли. Цей результат досягається за рахунок простоти в монтажу, в значно менших термінах роботи та можливості зведення конструкцій без використання спеціальної будівельної техніки.

Доставка по Україні

Термоблоки в Житомирі виготовить та доставить Вам фірма Альфа-М, також ми доставимо нашу продукцію до Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Рівненської областей.

Розміри термоблока становлять: 1200х250х250 мм.

Термоблоки можуть використовуватися при зведенні зовнішніх стін практично всіх будівель – житлових котеджів, будинків, господарських будівель, гаражів та багатьох інших.

 

STW