утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше
Головна - Каталог

 

Термоблоки

Термоблоки купити

Розмір 1200 х 250 х 250

Термоблоки є пінополістирольними блоками, які утворюють дві пінополістирольні плити з'єднані між собою пінополістирольною перемичкою.

Щільність термоблоків становить 25-35кг/м3. Так як термоблоки виготовляють пінополістерола, відповідно, мають аналогічні властивості: легкість транспортування та простота монтажу, екологічність, стійкість до впливів термального, хімічного роду, вологостійкість.

Термоблоки виготовляють методом спінювання полістиролу, з додаванням антипіренових добавок для підвищення стійкості матеріалу до займання (на 2-3 хвилині матеріал починає самозагасати).

 

 

Ціна за шт.: 0 грн.

 

З появою у сфері теплоізоляції технології «Термодім» , на ринку теплоізоляційних матеріалів все частіше почало фігурувати поняття «термоблоки».

Враховуючи в будівництві орієнтованість споживача головним чином ефективну теплоізоляцію, термоблоки якісно виконують покладені на них зобов'язання, а саме:

  • функціонують як незнімна опалубка для бетону, що дозволяє спростити будівельний процес, зробити його зручнішим;
  • термоблоки використовують як для проведення внутрішніх теплоізоляційних робіт, так і для утеплення фасаду;
  • при використанні цього матеріалу, Ви неабияк економите, і в той же час отримуєте хороший результат щодо забезпечення Вашого будинку теплоізоляційними властивостями.

Пінопласт заслуговує на гідну увагу при виборі відповідного теплоізоляційного матеріалу. Завдяки своїм винятковим якостям, на сьогоднішній день продаж пінопласту на українському ринку з кожним днем зростає, оскільки він знайшов своє застосування у будівництві широкого, приватного та промислового.

 

Що таке?

Пінопласт, пінополістирол, термоблоки, гранули пінопласту, полістиролбетон, незнімна опалубка, АЛЬФА-Терм, ПСБ С

 

Придбати

ПСБ-С-25, ПСБ-С-35, Суміш для полістиролбетону, Гранулят, Пінопласт 25, Пінопласт 35, Екструдований пінополістирол ,

 

тел.: 096 938-22-42

 

STW