утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Альфа-М

Альфа-М заказ пенопластаЖитомирське підприємство «Альфа-М» з виробництва пінополістирольних плит (пінопласту) та термоблоків (блоків незнімної опалубки) вже не перший рік постачає на український ринок якісний матеріал за оптимальними клієнт-орієнтованими цінами.

За час своєї роботи, компанія Альфа-М зарекомендувала себе як надійний партнер у галузі виробництва та продажу теплоізоляційних матеріалів. Про це свідчить розширення клієнтської бази, від одиничних до оптових поставок фізичним та юридичним особам, напрацювання та підтримка стабільних партнерських відносин іншими компаніями, що працюють у цій галузі.

Головним чином «Альфа-М» спеціалізується на виробництві та продажах пінополістирольних плит, термоблоків, пінопластової крихти, грануляту та інших пінопластових виробів.

Пінопласт на сьогоднішній день займає лідируючі позиції щодо попиту серед термоізоляційних матеріалів, оскільки його широко використовують для утеплення всього будинку (даху, стін, підлог), а також при проведенні робіт з теплоізоляції конструкцій.

Також, у нас Ви можете придбати безпосередньо обладнання для виробництва пінопласту.

Завод пінопласту «Альфа-М» ставить перед собою першочергове завдання щодо забезпечення своїх клієнтів лише високоякісною продукцією щодо доступної цінової політики. Для виготовлення пінополістирольних плит, термоблоків та пінопластових виробів встановлено нове обладнання, використовуються сучасні європейські технології виробництва разом із досвідом кваліфікованих фахівців. Тому продукція, випущена під нашим наглядом, відповідає українським стандартам якості. Товар пройшов сертифікацію згідно з ДСТУ БВ.2.7-8-94.

производство пенопласта

Ми співпрацюємо з низкою будівельних компаній, виробничих підприємств, архітектурних організацій. Одні з них є нашими клієнтами з оптових продажів, інші – партнерами з постачання сировини. Ми не стоїмо на місці, а постійно прагнемо поліпшення, впроваджуємо в процес нові технології для підвищення обсягів продукції без зниження її якісного співвідношення.

Для дотримання термінів виконання замовлень компанія «Альфа-М» виконує також доставку продукції за місцем призначення (машинне постачання від 353). Пінополістирольні плити можуть мати різні параметри відповідно до побажань замовника.

Товщина пінопласту може йти від стандартної 1000*500 до 1000*60000 (з інтервалом 500 мм. за довжиною, а за товщиною від 20 мм. до 1200мм). Також є різновид упаковки: 0,25 і 0,3 м3 в прозорій або фірмовій поліетиленовій плівці.

Наша компанія цінує відносини з клієнтами і партнерами та орієнтована і надалі підвищувати кваліфікаційний рівень та користувацький пріоритет.

Тому у своїй роботі ми керуємось трьома головними принципами:

  • виробництво пінопласту та іншої, тільки високоякісної продукції, що відповідає всім екологічним нормам та стандартам;
  • низькі ціни на продукцію;
  • гнучкий графік постачання замовлень, в залежності від потреб клієнта.

Виробництво пінопласту

Технологія виробництва пінополістиролу розроблена кілька десятиліть тому і не змінилася суттєво і зараз. Власне виробництво пінопласту потребує просторого приміщення, площа якого залежить від обсягів та обладнання для виробництва пінополістиролу.

Для отримання пінополістиролу необхідно спінити гранули полістиролу за допомогою гарячої пари. Необхідне для цього обладнання називається предспінювач. Під впливом високих температур агент, що спінює, в 50 разів збільшує початковий обсяг гранул пінопласту.

 

Наступний етап - витримка спінених гранул у спеціальному бункері. Це надає гранулам необхідної міцності. Процес витримки у виробництві пінопласту займає до дванадцяти годин.

Далі спінені гранули пінополістиролу формують, а у блок-формах де піддають їх термічній обробці парою гранули повторно спінюються. При повторному спінюванні в замкнутому просторі відбувається склеювання гранул між собою. Також на підприємстві з виробництва пінопласту може бути встановлене вакуумування. Воно охолоджує блоки пінопласту за допомогою вакууму збільшуючи продуктивність процесу виробництва.

Для нарізки пінопласту на плити різного розміру необхідні спеціальні верстати для різання.

Виробництво пінопласту – поетапний процес, що вимагає чіткого виконання технологічних норм, але це вдале рішення для тих, хто вирішив відкрити свій бізнес – завод пінопласту. Величезна сфера застосування, унікальні характеристики та недорога ціна пінопласту забезпечують стабільний попит, що гарантує постійні замовлення!

Підприємство Альфа-М може поставити Вам обладнання для виробництва пінопласту або ж продати вже готовий пінопласт.

 

Пенопласт
STW