утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Утеплення пінопластом

Проблему утеплення будинку чи будівлі доводилося вирішувати завжди, при цьому універсальні способи утеплення з'явилися лише після створення такого будівельного матеріалу, як пінопласт (пінополістирол). Утеплення пінопластом стін, стелі, підлоги та дозволяє в будівлі зберегти тепло без значних вкладень. Для багатьох пінопласт став найкращим матеріалом для теплоізоляції.

Різні способи утеплення пінопластом дозволяють ефективно впоратися з проблемами: стін, утеплення підвалу, утеплення горища, теплоізоляції мансардної покрівлі та багатьма іншими.

Найкраще пінопласт підходить для утеплення стін будинку. У підлогах пінополістирол краще використовувати з лагами для збільшення міцності. Також з пінопласту виготовляється незнімна опалубка, що дозволяє вирішити проблему утеплення разом із зведенням стін.

Способи утеплення пінопластом можуть суттєво відрізнятися залежно від поставлених завдань. На сайті представлені статті про утеплення пінопластом, і звичайно у нас ви зможете купити цей цінний, але недорогий матеріал!

Утеплення стін пінопластом зовні

Утеплення стін ззовні - це простий і ефективний спосіб поліпшити теплоізоляцію будівлі. У чому полягають переваги пінопласту? Як клеїти листи пінопласту?

Точка роси у будівництві

Утворення конденсату точки роси можливе в місцях зіткнення холодних поверхонь і теплого повітря, приміщення, що опалюється. Де має бути точка роси в стіні?

Как утеплять пенопластом?

Утепление стен, фасада, пола пенопластом. Порядок выполнения работ, этапы теплоизоляции, материалы.

Пінопласт – критерії вибору

Про особливості вибору фасадного пінопласту. Пінопласт має широку сферу застосування, тому і виготовляють різні його модифікації.

Утеплення заміського будинку пінополістиролом

Про переваги екструдованого пінополістиролу для його застосування при утепленні заміського будинку. Сфера застосування екструдованого пінополістиролу.

Сайдинг

Насколько эффективна для защиты стен облицовка дома сайдингом?

 

STW