утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Купимо відходи пінопласту

Ми із задоволенням купимо відходи пінопласту, які ви просто викинете. (25 грн. за кг.), хв. партія – 200 кг.

Дізнатися більше

Використання екструдованого пінополістиролу

Екструдований пінополістирол. Якісна теплоізоляція зовнішніх стін та покрівлі заміського будинку. Використання екструдованого пінополістиролу

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Утеплення пінопластом

Проблему утеплення будинку чи будівлі доводилося вирішувати завжди, при цьому універсальні способи утеплення з'явилися лише після створення такого будівельного матеріалу, як пінопласт (пінополістирол). Утеплення пінопластом стін, стелі, підлоги та дозволяє в будівлі зберегти тепло без значних вкладень. Для багатьох пінопласт став найкращим матеріалом для теплоізоляції.

Різні способи утеплення пінопластом дозволяють ефективно впоратися з проблемами: стін, утеплення підвалу, утеплення горища, теплоізоляції мансардної покрівлі та багатьма іншими.

Найкраще пінопласт підходить для утеплення стін будинку. У підлогах пінополістирол краще використовувати з лагами для збільшення міцності. Також з пінопласту виготовляється незнімна опалубка, що дозволяє вирішити проблему утеплення разом із зведенням стін.

Способи утеплення пінопластом можуть суттєво відрізнятися залежно від поставлених завдань. На сайті представлені статті про утеплення пінопластом, і звичайно у нас ви зможете купити цей цінний, але недорогий матеріал!

Точка роси у будівництві

Утворення конденсату точки роси можливе в місцях зіткнення холодних поверхонь і теплого повітря, приміщення, що опалюється. Де має бути точка роси в стіні?

Как утеплять пенопластом?

Утепление стен, фасада, пола пенопластом. Порядок выполнения работ, этапы теплоизоляции, материалы.

Пенопласт – критерии выбора

Об особенностях выбора фасадного пенопласта. Пенопласт имеет широкую область применения, поэтому и изготавливают различные его модификации.

Утепление загородного дома пенополистиролом

О преимуществах экструдированного пенополистирола, для его применения при утеплении загородного дома. Сфера применения экструдированного пенополистирола.

Сайдинг

Насколько эффективна для защиты стен облицовка дома сайдингом?

Утепление подвала

В домах с подвальными помещениями основные теплопотери связаны со значительным промерзанием грунта. Ввиду этого общее утепление дома начинают с подвалов.

 

STW
Яндекс.Метрика