утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Пінопласт від виробника у Вінниці

Пінопласт Альфа-М у Вінниці«Альфа-М» створили високоякісний будівельний матеріал для ваших потреб. Купуйте пінопласт у Вінниці від фірми Альфа-М

Пінопласт - це спінений пінополістирол, один з найкращих, сучасних, екологічних та довговічних будівельних матеріалів. Завдяки унікальним якостям він характеризується відмінною теплоізоляцією та пожежобезпечністю, що пов'язано із вмістом у складі самозагасаючого антипірену.

Пінополістирол складається з дрібних гранул. До їх складу входить 98% повітря та відповідно 2% полістиролу. Пінопласт формується під впливом досить високих температур, за яких наші гранули розчиняються один з одним, потім з'єднуються з повітрям і утворюють так званий пінопласт.

Купуючи пінопласт у Вінниці зверніть увагу на переваги нашого пінопласту: високі теплоізоляційні якості; легкість обробки та монтажу; екологічно безпечний; різноманітний спектр застосування продукту; легка вага; низьке водопоглинання; гарна звукоізоляція та довговічність.

Ми виробляємо якісний асортимент, який відповідає всім стандартам та гостям України та ЄС. У нашому портфелі є такі види пінополістиролу як: ПСБ-С-15 із щільністю 10-15 кг/м3; ПСБ-С-25 із щільністю 15-25 кг/м3 та ПСБ-С-35 із щільністю до 35 кг/м3.

«Альфа-М» ми також виробляємо гранулят, полістиролбетон, утеплювач, термоблоки та Гранули АЛЬФА – Терм.

Чому вигідно купувати у нас? Тому що ми працюємо від виробника без посередників, при обсязі замовлення більше 100 кубів доставка абсолютно безкоштовна, здійснюється нашим транспортом. Ми завжди готові йти на додаткові знижки для наших постійних клієнтів.

Великим плюсом для наших партнерів з Вінниці є умови доставки. Співпрацюючи з нами тривалий час, наші клієнти переконалися у нашій відповідальності, високій якості продукту та доступних цінах. А тепер ми вам пропонуємо додатковий бонус безкоштовну доставку власним автотранспортом. Ви будете здивовані як швидко, а головне безкоштовно ми привеземо вам замовлення.

Купуючи пінопласт у нас, ви впевнені в тому, що він прослужить вам щонайменше п'ятдесят років, а то й більше.

Пінопласт у Вінниці, як і в будь-якому іншому місті, ми реалізуємо широким асортиментом дану продукцію швидко, якісно, за доступними цінами та в найкоротші терміни.

Кожен потенційний клієнт може поставити питання, чому пінопласт треба купувати у «Альфа-М» відповідь проста у нас вища якість і нижча ціна плюс безкоштовна доставка!

 

Пінопласт від виробника
STW