утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Щільність та товщина пінопласту

Щільність пінопласту15 кг/м3 — дуже низька, внаслідок чого використовується рідко. Пінопласт щільністю 15 кг/м3 іноді використовують для утеплення фасадів конструкцій, які прилягають до будівлі, але не вимагають хорошого утеплення, це може бути веранда, відкриті балкони, або технічні прибудови. Пінопласт низької щільності більше підходить для створення декоративних елементів, обрамлень, карнизів на вже утепленому фасаді.

Напевно, багато хто зацікавить, чому при утепленні зовнішніх стін не можна використовувати пінопласт, щільність якого дорівнює 15 кг/м3? Зробити це, звичайно, можна, і ніхто не забороняє, проте необхідно розуміти, що тоді показники довговічності та міцності автоматично ставляться під великим питанням. Перевірте самі, спробуйте стиснути такий матеріал, і ви зрозумієте, що він багато в чому поступається аналогу з підвищеною щільністю.

 

Ціна на пінопласт

Купити пінопласт

Види пінопласту

Термоблоки

Екструдований пінопласт Утеплення пінопластом

 

Разом з тим, не можна не погодитися, що пінопласт щільністю 15 кг/м3 відмінно підійде для утеплення нежитлових будівель, наприклад, таких як склад, невеликий магазинчик, ларьок і т.д. Крім того, його можна використовувати як матеріал, що утеплює, для окремих частин фасаду, прилеглих до будинку і не вимагають капітального утеплення: балкони, господарські та технічні споруди, веранда.

Товщин пінопластуЩільність пінопласту 25 кг/м3 — оптимально підходить за формулою ціна якість для утеплення. Пінопласт щільністю 25 кг/м3 матеріал, що найбільше використовується для утеплення будинків.

Товщина пінопласту може бути різною, найбільше користується попитом пінопласт завтовшки 5 – 7 см. який у більшості випадків підходить для багатьох об'єктів. Товщину пінопласту можна збільшувати до 15 см. Велика товщина пінопласту використовують для утеплення стін з необхідністю підвищеного утеплення, наприклад: з великими навантаженнями від сильних вітрів або стіни схильні до грибків. Товщина пінопласту може бути важливою для вирівнювання стіни.

Але зловживати товщиною листа пінополістиролу не варто, це може спричинити технологічні проблеми, а також значно збільшить витрати.

Вплинути на визначення товщини пінопласту може і газова труба, оскільки її закривати категорично забороняється, а обійшовши трубу, ми істотно порушимо естетичний вигляд фасаду. Тому іноді буде краще купити пінопласт щільністю 35 кг/м3 і товщиною 5см - що еквівалентно пінопласту щільністю 25 кг/м3 і товщиною 10 см. і при цьому вони порівняні за ціною.

Щільність пінопласту 35 кг/м3 також використовується для утеплення фасадів будинків. Пінопласт щільністю 35 кг/м3 також застосовують для утеплення укосів на дверях та вікнах, завдяки підвищеній щільності ми можемо використовувати листи пінопласт меншої товщини при цьому без погіршення якості утеплення. Пінополістирол ПСБ-С-35 більш твердий, тому він ідеально підходить для утеплення підвалів, фундаменту будинку та стін із високим зовнішнім впливом.

вибір пінопластуЩільність пінопласту 35 кг/м3 краще менше щільних матеріалів але і ціна на ПСБ-С-35 вище, тому при утепленні будинку необхідно врахувати різні варіанти та вибрати оптимальний.

Товщину та щільність пінопласту для утеплення гаражів та інших нежитлових конструкцій не слід брати більш ніж пінопласт 25 кг/м3 та 5 см. відповідно.

Для утеплення житлових будинків можна використовувати пінопласт ПСБ-С-25 товщиною листа 7 см або ПСБ-С-35 товщиною листа 5 см.

Для утеплення фундаменту будинку ПСБ-С-35, завтовшки від 5см.

Завжди купуйте якісний пінопласт. Не зберігайте його на відкритому повітрі під впливом сонячних променів та дощ

 

Пінополістирол Купити екструдований пінополістирол
STW