утеплювач перевірений часом
«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!
Про продукцію
Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.
Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.
Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.
Про переваги екструдованого пінополістиролу для його застосування при утепленні заміського будинку. Сфера застосування екструдованого пінополістиролу.
2019-05-28
Сучасні утеплювачі мають високу стійкість до негативних впливів, відмінних теплотехнічних характеристик і великого терміну служби. Один із найефективніших утеплювачів - екструдований пінополістирол. Завдяки низькій теплопровідності він знижує теплові втрати в будівлі, захищає запобіжні конструкції від промерзання.
Застосування екструдованого пінополістиролу для утеплення стін, перегородок, фундаменту, міжповерхових перекриттів, підвальних приміщень, дахів дозволяє скоротити витрати на опалення в зимовий період, захистити будівлю від потрапляння дощової та талої води. Матеріал має відмінні гідроізоляційні властивості, що дозволяє використовувати його у вологих приміщеннях.
У продажі є два утеплювачі на основі полістиролу - звичайний пінопласт і екструдований пінополістирол. Обидва матеріали ідентичні за хімічним складом, проте їх структури значно відрізняються. Утеплювач, отриманий шляхом екструзії, має більш міцну, закритопористу структуру. Він краще витримує механічні навантаження та хімічні впливи.
Завдяки закритопористій структурі пінополістирол зовсім не промокає. Усередині він завжди залишається сухим, тому може використовуватися для теплоізоляції підземних конструкцій та перебувати у прямому контакті з ґрунтом.
Довговічність
Термін служби екструдованого утеплювача може становити кілька десятиліть. Протягом цього періоду матеріал не піддається розтріскування, стиску, деформації. У Європі відомі випадки, коли після сімдесяти років експлуатації будівлі піддавалися демонтажу, в результаті якого виявляли цілком справний теплоізоляційний шар по периметру фундаменту.
Зручність монтажу
Плити утеплювача оснащені пазами та шипами, що забезпечують високу щільність з'єднання. Між встановленими плитами відсутні щілини, що є причиною підвищених втрат. Навіть при монтажі пінополістиролу в один шар створюється надійна гідро- та теплоізоляція.
Установка утеплювача виконується за короткий термін, при цьому не потрібно використовувати додаткові матеріали для вітрозахисту та гідроізоляції. Матеріал запобігає відволоженню будівельних конструкцій і не заважає їм "дихати" завдяки наявності вентиляційного зазору.
Плити можна монтувати на вирівняні поверхні або кріпити до дерев'яних напрямних.
Параметри утеплювача:
Плити екструдованого пінополістиролу мають товщину близько 4 см. Цього цілком вистачає для теплоізоляції зовнішніх стін та покрівлі котеджу. На відміну від мінеральної вати, яка укладається шаром завтовшки близько 20 см, цей матеріал дозволяє заощадити корисний об'єм приміщення. Він більш зручний у монтажі, стійкий до усадки та міцний. Він набагато легший, тому не надає високого навантаження на несучі конструкції.
За допомогою такого утеплювача можна багаторазово знизити теплові втрати у заміському будинку, створити комфортний мікроклімат, покращити стан дерев'яних та металевих конструкцій, продовжити термін служби житла.