утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Пінопласт від виробника

Засноване у 2008 році, підприємство «Альфа-М» вже протягом багатьох років успішно займається виробництвом та продажом пінополістирольних плит (із загальноприйнятою в народі назвою «пінопласт»), термоблоків та інших матеріалів з пінополістиролу.

пенополистирол альфа-м


За час існування нашого підприємства ми вдосконалюємо програми та технології з виробництва пінопласту відповідно до сучасних стандартів, враховуючи в процесі виготовлення досвід та навики висококваліфікованих фахівців галузі.

А попит та продаж пінопласту та термоблоків на українському ринку дозволяє аналізувати потреби потенційного споживача та забезпечувати ринок ширшим та якіснішим комплексом теплозберігаючих матеріалів із пінополістиролу.

Пінопласт це самозагасаючий матеріал, він повністю безпечний в експлуатації, дуже широко використовується у будівництві та незамінний при утепленні. Пінопласт випускається у вигляді плит, блоків, гранул, використовується як наповнювач для легких бетонів та для виготовлення сендвіч панелей.

Таблиця порівняння пінопласту за теплозберігаючими властивостями, еквівалентна деяким будівельним матеріалам

 

Пінопласт Ст. матеріал Зображення Найменування
6 см 0,25 м. дерев’яний брус дерев’яний брус
6 см 1 м. цегла цегла
6 см 2 м. залізобетон залізобетон

 

Пінопласт від виробника Альфа-М - це якісний продукт, який надійно захищає будинки на території всіх областей України. Також ми забезпечуэмо доставку продукції в більшості випадків власним транспортом, що значно знижує вартість перевезення.

Зв'язуйтесь з нашими менеджерами за вказаними телефонами або замовляйте пінопласт прямо через сайт

Продаж пінопласту

З усіх теплоізоляційних матеріалів найпопулярнішим є саме пінопласт – попит на нього величезний. Продаж пінопласту складає 85% від всього обсягу теплоізоляційних матеріалів. Все тому, що пінопласт застосовується не тільки в будівництві, в побуті, в дизайні та інших сферах, використовується він і як пакувальний матеріал.

Уявімо ремонт та проведення теплоізоляційних робіт (зовнішніх чи внутрішніх) без пінопласту. Не виходить? Правильно, адже саме він стає основним компонентом утеплення стін, підлоги та навіть стель.

З його допомогою утеплюють багаторівневі будинки – від покрівлі до підвалу. У будівництві також використовується пінопласт, тільки його особливий вид - ПСБ-С, термостійкий і стійкий до спалаху, оскільки просочений антипіреном.

Нижче вказані основні властивості та характеристики пінопласту та термоблоків, як теплоізоляційних матеріалів. Пропонуємо вам ознайомитись з ними.

Основні властивості:

  • легкість та зручність у використанні та монтажі
  • стійкість до хімічних та біологічних впливів
  • термостійкість (здатність зберігати первинну форму незалежно від погодних умов)
  • здатність зберігати властивості за нормальної температури від -180 до +80 градусів
  • волого-і паростійкість
  • низька щільність
  • здатність відновлювати вихідну форму при невеликих механічних впливах
  • екологічність (при правильній експлуатації не має негативного впливу на організм)
  • низька теплопровідність (здатний зберігати тепло в будинку)
  • практичність та довговічність у використанні.

В результаті, пінопласт - це теплоізоляційний матеріал, що використовується для утеплення різних типів будівель: приватних будинків, масивів, громадських приміщень. Ним утеплюють стіни, плоску та похилу покрівлю, підлогу, фасади. В результаті чого він має постійний високий попит серед споживачів.

Теплопровідність пінопласту в порівнянні

Матеріал Температура (ºС) К. теплопровідності (Вт/(м К)
Азот
Кисень
Повітря
Пінопласт
-3
0
4
0.0237
0.0239
0.0226
0.0345
Залізо
Вода
0
20
86.5
0.599
Деревина
Скло
18
18
0.16-0.25
0.4-1

 

Як підібрати розмір плит утеплювача пінопластового?

Ширина плит у всіх одна, і вона дорівнює 1 м, а ось довжина може відрізнятися: 0.5, 1 та 2 м. Розміри необхідно підбирати виходячи з габаритів поверхні, що утепляється. Так, наприклад, для утеплення невеликих квартир, лоджій та балконів цілком підійдуть плити з найменшим розміром 0,5×1 м. З такими плитами працювати зручніше, ніж з рештою, до того ж вони економічні, і за їх допомогою можна досить швидко утеплити складні ділянки фасаду.

А ось для того, щоб утеплити приватний будинок, доцільніше купити квадратні пінопластові плити 1×1 м, адже часто приватні будинки відрізняються строгою формою стін. За допомогою великих плит 2×1 м утворюють утеплювальний шар для масштабних будівель. Слід зазначити, що всі плити легко ріжуться, що забезпечує простоту монтажу.

Розрахунок необхідної товщини пінопластових плит проводиться індивідуально для кожного конкретного випадку, тому що товщина утеплювального матеріалу не є постійною величиною і залежить насамперед від кліматичних особливостей регіону вашого проживання. Розрахунок товщини здійснюється виходячи із сукупності багатьох факторів: матеріалу та товщини стін будівлі, коефіцієнта опору теплопередачі, кліматичних умов та іншого. Таким чином, ефективність утеплення будинків пінопластом однакової товщини, наприклад, на півдні та на півночі значно відрізнятиметься.

А попит і продаж пінопласту та термоблоків на українському ринку дозволяє аналізувати потреби потенційного споживача та забезпечувати ринок ширшим та якіснішим комплексом теплозберігаючих матеріалів із пінополістиролу.

Завдяки утепленню стін можна не тільки ізолювати проникнення холоду всередину, але й заощадити на опаленні.

Вибираючи утеплюючий матеріал, кожен споживач націлений на покупку максимально ефективного продукту, за який не доведеться віддавати цілу купу коштів. Рівень теплоізоляції та надійність пінопласту залежить від щільності матеріалу, тому даному питанню варто приділяти особливе значення і сфокусуватися саме на ньому при виборі утеплювача.

Щільність плит може бути різна, і вибір відповідного варіанту залежить від сфери застосування та цілей. Так для утеплення зовнішніх стін великим попитом користуються плити із щільністю, що дорівнює 25 кг/м3. Якщо утеплення потребує підлога, то рекомендується більш щільний пінопласт – 35 кг/м3, при цьому така ж щільність використовується при покрівельних роботах.

 

STW