утеплювач перевірений часом
«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!
Про продукцію
Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.
Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.
Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.
Як правильно утеплити внутрішні стіни, варіанти утеплювачів? Вирішення проблем, які можуть виникати під час утеплення стін зсередини.
2017-07-26
Як правильно утеплити внутрішні стіни, варіанти утеплювачів?
Утеплення зсередини стін приміщення є менш ефективним у порівнянні із зовнішнім утепленням, але іноді цей спосіб залишається єдиним можливим. Тому давайте докладніше розберемося, як потрібно грамотно утеплювати стіни, і які матеріали є найбільш підходящими для такого виду робіт. Чому на сьогоднішній день є дуже багато будівельників, які виступають категорично проти внутрішнього утеплення стін?
Спробуймо розібратися докладніше і з'ясувати, які недоліки має утеплення внутрішніх стін.
Таким чином, напрошується висновок про те, що низка всіх цих причин може сформувати у замовника негативне ставлення до внутрішнього утеплення. Але не все так погано! Зіткнутися з такими проблемами можна, тільки якщо підходити до роботи без досвіду та дотримання технологій.
Як би там не було утеплення внутрішніх стін залишається затребуваним, коли утеплити фасад неможливо або заборонено власниками будівлі.
Вирішення проблем, які можуть виникати під час утеплення стін зсередини.
Отже, перше завдання, з яким нам необхідно визначитися – це із вибором утеплювача. Умовно утеплювачі поділяють на дві категорії: рулонний і плитний. Само собою вони відрізнятимуться за системою установки решетування та за варіантом кріплення. Матеріали можуть мати зовсім різну структуру та якісні характеристики.
Перевірений часом матеріал під час монтажу досить щільно укласти його в гіпсокартонні конструкції. Один із найдешевших видів теплоізоляції якість, якого викликає деякі сумніви: по-перше погана пароізоляція; по-друге, при використанні недорогої вати в рулонах теплоізоляція виходить дуже слабкою. Хтось може сказати, що натомість мінеральна вита є «дихаючим» матеріалом, але в питанні утеплення стін це скоріше недолік, ніж гідність. Навіть найякісніша мінеральна вата сильно пропускає вологу, оскільки її паропроникність однозначно вища, ніж у стін.
Це лідер серед теплоізоляційних матеріалів на ринку. Екструдований пінополістирол з кожним роком все впевненіше витісняє мінеральну вату з прилавків не лише в Європі, а й в Україні. Така популярність пінополістеролу обумовлена низкою якісних характеристик, які є найбільш відповідними у питанні утеплення стін.
Серед недоліків можна відзначити лише недостатньо високу шумоізоляцію та нестійкість до температури вище +80°C. Але в наших кліматичних умовах це не так важливо.
Не настільки популярний, для утеплення зсередини, як пінополістерол, але найбільш зручний для утеплення матеріал. Серед переваг можна відзначити наступні:
Серед недоліків: при високій температурі не спалахує, але починає тліти, а при дії ультрафіолету швидко руйнується. Не підходить для утеплення дерев'яних стін та горищних перекриттів.
Простота застосування робить цей матеріал досить популярним серед тих, хто замислюється про утеплення стін.
Переваги:
Але його краще не використовувати для внутрішнього утеплення, або використовувати, але в нежитлових приміщеннях, оскільки він не є екологічним матеріалом, який виділяє токсичні речовини.
Як і пінополіуретан, він має масу переваг, але проводити його монтаж можна тільки за умови ідеально рівних стін.
1 Пінополіуретан20мм.
2 Екструдований пінополістирол 30мм.
3 Пінопласт 40мм.
4 Мінеральна вата 45мм.
Корковий утеплювач 70мм.
5 Полістиролбетон 120мм.
6 Брус 180мм.
7 Цегла 560мм.
8 Бетонний блок 1300мм.
Докладно вивчивши теплоізоляційні матеріали, можна дійти висновку, що утеплення зсередини найкраще підходити пінополіуретаном, пінополістиролом та екструдованим пінополістиролом.
Утепление наружных стен | Экструдированный пенополистирол | Как утеплять | Утепление фасадов |
---|