утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Утеплення стін пінопластом

Утеплення стін пінопластом Від того, наскільки утеплений ваш будинок, залежить кількість споживання газу, електрики або деревини. При підрахунку ціни на утеплення необхідно пам'ятати, що робиться це років на 20, і допоможе скоротити витрати на опалення на 50-80%. Важливо визначитися, яке утеплення потрібне саме для вашої оселі. Тут допоможуть експерти чи фахівці будівельних компаній чи магазинів. Ми пропонуємо вашій увазі утеплення стін пінопластом.

У Канаді, Франції, США, Італії, Польщі, Німеччині та Україні дуже популярне утеплення стін пінопластом. Він дозволяє вирішити велику кількість завдань, пов'язаних з утепленням різних приміщень завдяки поєднанню простоти монтажу, дешевизні виготовлення та високої ефективності.

Серед переваг утеплення стін пінопластом можна відзначити його низьку ціну, а також низьку ціну хімії для системи утеплення за допомогою пінопласту, простоту монтажу, низьку теплопровідність, дешеве виробництво, що дозволяє придбати його в будь-якому місті, а також пінопласт не вбирає вологу.

Слід зазначити і недоліки. Це велика кількість підробок низької якості, необхідність точного дотримання технології, термін експлуатації матеріалу в залежності від якості та щільності пінопласту від 10 до 50 років. А якщо не дотриматись герметичності системи утеплення, то пінопласт можуть пошкодити гризуни.

пінопласт за низькими цінами

Буде конденсат та мокра стіна — це ще одна помилка з приводу «недихаючого матеріалу». Щоб між утеплювачем і стіною з'явилася волога, необхідно, щоб утеплювач промерз. Це може статися, наприклад, якщо ви приїхали на дачу взимку, включили опалення та прогріли температуру приміщення до 25-30 градусів. А також увімкнули одразу близько десяти чайників, щоб підняти вологість повітря. Ось тоді у вас справді буде волога стіна. Однак це залежить від утеплювача. Коли в помешканні погана вентиляція, підвищена вологість не компенсується стіною.

Ще одна помилкова думка — якщо з вулиці підпалити кут пінопласту, може згоріти весь будинок. Зараз практично весь пінопласт з маркуванням

ПСБ-С
. Остання літера «С» означає «самозагасаючий». А це означає, що якщо підпалити кут листа, то частина пінопласту стане рідкою, вогонь далі не піде.

Існує думка, пов'язана і з екологічністю матеріалів. Утеплювач, який знаходиться під товстим шаром оздоблювальних матеріалів та кладки, приносить менше шкоди, ніж хімія у нашій їжі, пластикові пляшки, з яких п'ємо напої, або таблетки, які приймаємо. У нормальних умовах пінопласт, мінеральна вата та екструдований пінополістирол не становлять небезпеки.

При покупці матеріалів для утеплення необхідно звертатися тільки до перевірених магазинів, що убереже вас від низькоякісних підробок. І ви завжди зможете звернутися в нашу компанію - виробника пінопласту, щоб купити пінопласт за низькими цінами .

 

STW