утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Утеплення підвалу

Утеплення підвалу

У будинках із підвальними приміщеннями основні тепловтрати пов'язані зі значним промерзанням ґрунту. З огляду на це загальне утеплення будинку починають із підвалів.

2018-08-26

У будинках із підвальними приміщеннями основні тепловтрати пов'язані зі значним промерзанням ґрунту. З огляду на це загальне утеплення будинку починають із підвалів. Насамперед утеплюється зовнішня частина стін цокольного поверху. Перевагу варто віддавати теплоізоляційним матеріалам, які витримують тривалий контакт із вологою та низькі температури.

Одним з можливих утеплювачів є екструдований пінополістирол. Він має низьку водопроникність і теплопровідність. При розрахунку товщини шару утеплювача враховують вид ґрунту, глибину промерзання, характеристики ділянки. Рекомендується проводити утеплення всього фундаменту до самого основи. Після того, як підземна частина фундаменту покрита утеплювачем, вона знову засипається землею.

Утеплювач внутрішньої частини підвалу може бути захований за допомогою будь-якого декоративного покриття.

Утеплення підлоги над підвалом

До початку роботи необхідно просушити підпільний простір. Природні відтік та приплив повітря забезпечуються вентиляційними отворами. Для їхньої організації утрамбовують ґрунт і засипають його шаром піску, товщина якого 15-20 см.

Далі можливі два варіанти – утеплення з розбором наявної підлоги або утеплення на стороні підвалу без нього. Кожен вид робіт має свій порядок та особливості.

 

Плити екструдованого пінополістиролу
STW