утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Теплоізоляція

Теплоізоляція будинку - один з ефективних інструментів економії енергії. Завдяки правильному застосуванню сучасних утеплювачів втрати тепла можна знизити до 70%, а значить значно знизити витрати на опалення.

Підбір теплоізоляційних матеріалів для утеплення тих чи інших конструкцій дозволяє максимально покращити ефект теплоізоляції. Сучасні утеплювачі в залежності від складу мають певну сферу застосування. Якщо теплоізоляційні плити матеріали більше підійдуть для горизонтальних поверхонь, то волокнисті утеплювачі для конструкцій складнішої форми.

 

Сучасні утеплювачі для стін

Будинок для кожної людини не тільки будова з даху та стін, а й місце, куди ми прагнемо, щоб відпочити, сховатися від повсякденних проблем та турбот сучасного життя. Ми докладаємо чимало зусиль, щоб зробити свій будинок, зробити його затишним, красивим, зручним і, найголовніше, теплим. Енергетичні ресурси з кожним роком стають дорожчими, тепло в будинку стає все накладнішим, і ми змушені економити. На допомогу приходить утеплювач – пінопласт та низка інших сучасних...

докладно

Теплоізоляційні матеріали

Сучасні утеплювачі представлені на ринку у великій різноманітності видів та форм. Маючи уявлення про властивості таких матеріалів, можна правильно підібрати ті, які максимально відповідали б для утеплюваних конструкцій. Найвідоміші види теплоізоляційних матеріалів, що використовуються в будівництві – це пінополістирол, мінеральні волокнисті матеріали, піни та керамзит.

Пінополістирольні матеріали це хороша теплоізоляція для стін, що користується величезною популярністю завдяки універсальності, низькій вартості, простоті монтажу та малій теплопровідності.

 

 

Теплоізоляція у сучасному будівництві

Как утеплять пенопластом?

Утепление стен, фасада, пола пенопластом. Порядок выполнения работ, этапы теплоизоляции, материалы.

Утеплення заміського будинку пінополістиролом

Про переваги екструдованого пінополістиролу для його застосування при утепленні заміського будинку. Сфера застосування екструдованого пінополістиролу.

Сайдинг

Насколько эффективна для защиты стен облицовка дома сайдингом?

Утеплення екструдованим пінополістиролом

Існують різні види пінополістиролу, що мають різну густину і, відповідно, різний коефіцієнт теплопровідності. Технологію проведення робіт з утеплення цим чудовим матеріалом відпрацьовано.

Різновиди пінопласту

Порівняно невелика вартість, чудова якість та відмінні теплоізоляційні властивості поєднуються в такому матеріалі, як пінопласт та його різновидах.

Утеплення стін пінопластом

У статті розкриваються позитивні та негативні моменти утеплення стін пінопластом, а також розкриваються кілька помилкових думок, пов'язаних із пінопластом.

STW