утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Зниження витрат на утеплення будинку

Тенденція підвищення вартості комунальних послуг змушує власників житла задуматися про те, як знизити витрати на опалення будинку. Щоб вирішити проблему раз і назавжди необхідно зрозуміти, куди ж дівається таке дороге тепло? Усьому провиною протяги, які потрапляють до нашого будинку через всілякі тріщини та шлюб у стінах. Впоратися з цією проблемою допоможе внутрішнє та зовнішнє утеплення будинку.

Утеплення стін зсередини

утеплити стіни всередині будинкуНайбільш правильним матеріалом, який допоможе утеплити стіни всередині будинку, є пінопласт. Крім того, що він володіє високим рівнем заощадження тепла, він ще й коштує дешево. Працювати з цим матеріалом досить просто, а це означає, що навіть самостійне утеплення стін вам під силу. Досить просто підігнати пінопласт під будь-які розміри та форми.

Якщо ви необмежені бюджетом, можна використовувати екструдований пінопласт. Він виробляється за вдосконаленими технологіями, відповідно є дорожчим матеріалом.

Однак шорстка поверхня, яка властива цьому виду пінопласту, дозволить забезпечити більш якісне зчеплення подальших оздоблювальних матеріалів.

Використовуючи пінопласт можна виділити деякі його переваги:

  • Достатня ізоляція тепла.
  • Економія на часі прогрівання приміщення.
  • Збереження приємної прохолоди всередині приміщення влітку.
  • Найдешевший спосіб утеплення стін.
  • Працювати з цим матеріалом можна будь-якої пори року.

Єдиним недоліком внутрішнього утеплення приміщення є те, що втрачається корисний простір. Однак, втративши кілька сантиметрів у площі, можна економити близько 30% на рахунках за опалення.

Зовнішнє утеплення стін

Найпоширеніший спосіб збереження тепла в будинку. У сучасному світі таке утеплення застосовується у кожній новобудові. Ще на початковому етапі будівництва передбачається утеплення фасадів будівлі. Це допомагає економити як корисний внутрішній простір, так і зберігати тепло всередині приміщення.

Якщо ви мешкаєте в старому будинку, то для збереження тепла вам доведеться провести внутрішнє утеплення стін. Виконуючи такі роботи, можна отримати не тільки основний результат, але й додаткові плюси, такі як:

  • Усунення утворення грибка.
  • Відсутність вогкості та конденсату на стінах.

Зовнішнє утеплення стін досить ефективне за рахунок того, що має кілька шарів:

  • Нанесення клейової основи.
  • Шар теплоізоляції.
  • Армуючий шар.

Декоративне покриття, що дає захист від зовнішнього впливу довкілля. Такий вид утеплення можна проводити самостійно. Це вимагатиме додаткових знань, умінь та навичок. Тому якщо є сумніви, то краще звернутися за допомогою до професійної бригади майстрів та пам'ятати, що зовнішні роботи можна проводити лише за температури не нижче +5 градусів.

Знаючи, як утеплити своє приміщення, можна не тільки вибрати правильний матеріал для робіт, але й значно скоротити витрати на опалення будинку.

 

STW