утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

утеплення будинку

 

тенденція підвищення вартості комунальних послуг змушує власників житла задуматися про те, як знизити витрати на опалення будинку. щоб вирішити проблему раз і назавжди необхідно зрозуміти, куди ж дівається таке дороге тепло? усьому провиною протяги, які потрапляють до нашого будинку через всілякі тріщини та шлюб у стінах. впоратися з цією проблемою допоможе внутрішнє та зовнішнє утеплення будинку.

Зниження витрат на утеплення будинку

 

у будинках із підвальними приміщеннями основні тепловтрати пов'язані зі значним промерзанням ґрунту. з огляду на це загальне утеплення будинку починають із підвалів. насамперед утеплюється зовнішня частина стін цокольного поверху. перевагу варто віддавати теплоізоляційним матеріалам, які витримують тривалий контакт із вологою та низькі температури.

Утеплення підвалу

 

  • рекомендується уважніше читати маркування – фасадний пінопласт позначається буквою «ф» (наприклад, псб-с25ф);
  • якщо звичайні плити псб мають стандартні розміри, то фасадні зустрічаються і не стандартні;
  • цифровий коефіцієнт у маркуванні позначає щільність матеріалу, і чим вона вища, тим важче лист пінопласту.

ось тут і настає найсерйозніший момент у виборі – багато хто помилково вважає, що легкий матеріал погано утеплюватиме. але з пінопластом все навпаки - ndash; що менше щільність, то краще зберігається тепло. хоча й надто легкі листи вибирати не слід, тому що вони менш міцні. оптимальним варіантом для утеплення будинку можна вважати зовнішній пінопласт з коефіцієнтом щільності 25 (і тепло, і надійно).

Пінопласт – критерії вибору

 

плануючи будівництво та утеплення будинку, необхідно враховувати точку роси, це забезпечить більший термін служби будівлі, а також позбавить вас від низки проблем.  

Точка роси у будівництві

 

 

 

STW