утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

купити

 

а ось для того, щоб утеплити приватний будинок, доцільніше купити квадратні пінопластові плити 1×1 м, адже часто приватні будинки відрізняються строгою формою стін. за допомогою великих плит 2×1 м утворюють утеплювальний шар для масштабних будівель. слід зазначити, що всі плити легко ріжуться, що забезпечує простоту монтажу.

Пінопласт від виробника

 

тип фото розмір замовлення
рядовий рядовий термоблок 1200 х 250 х 250 купити
 
торцевий торцевий термоблок 1200 х 250 х 250 купити

 

Опалубка з пінополістеролу

 

купити псб-с 35 оптом та в роздріб, можна зателефонувавши по телефонах нашої фірми або надіслати запит через сайт.

ПСБ-С-35

 

при покупці матеріалів для утеплення необхідно звертатися тільки до перевірених магазинів, що убереже вас від низькоякісних підробок. І ви завжди зможете звернутися в нашу компанію - виробника пінопласту, щоб купити пінопласт за низькими цінами .

Утеплення стін пінопластом

 

купити екструдований пінополістирол

Що таке пінополістирол?

 

купити пінопласт

вплинути на визначення товщини пінопласту може і газова труба, оскільки її закривати категорично забороняється, а обійшовши трубу, ми істотно порушимо естетичний вигляд фасаду. тому іноді буде краще купити пінопласт щільністю 35 кг/м3 і товщиною 5см - що еквівалентно пінопласту щільністю 25 кг/м3 і товщиною 10 см. і при цьому вони порівняні за ціною.

Щільність та товщина пінопласту

 

виробництво пінопласту - основне направлення діяльності компанії «альфа-м», що володіє великими виробничими потужностями, засобами доставки і точками збуту. купити пінопласт у рівному ви можете, замовивши зі складу або по телефону. також ви можете зробити замовлення на нашому сайті або у наших торгівельних партнерів у рівному. вся наша продукція сертифікована.

  • пінопласт псб-с-15;
  • пінопласт псб-с-25;
  • пінопласт псб-с-35;
  • термоблоки;
  • гранули альфа - терм полістиролбетон.

купити пінопласт

Пінопласт у Рівному

 

ви вже вирішили купити пінопласт? не відкладайте і зателефонуйте нам за вказаними телефонами. обговоривши умови доставки та оплати, ви зрозумієте, наскільки правильний вибір зробили, вирішивши замовити пінопласт саме у нас. вартість пінопласту у нас, як у виробника, - суттєво нижча, ніж у торгових компаній чи складів. що ж до якості, то компанія альфа-м гарантує, що замовлений у нас матеріал буде стовідсотково якісним. наша репутація – тому запорука! ми доставляємо вам матеріали нашим власним автотранспортом або тим способом, який буде зручний саме для вас.

купити пінопласт

купити пінопласт від виробника в києві

Якщо ви вже вирішили купити пінопласт, зателефонуйте за нашими телефонами та обговоріть умови доставки та оплати! наші ціни від виробника пінополістиролу, нижчі від цін торгових компаній та складів, а якість гарантується торговою маркою альфа-м. доставка здійснюється нашим автотранспортом або будь-яким іншим зручним для вас способом.

придбання пінопласту є вигідним рішенням, оскільки це надійний і дешевий будівельний матеріал. у нас ви зможете купити: пінопласт різної щільності, термоблоки, пінополістирол у гранулах, полістиролбетон та іншу продукцію на основі пінополістиролу.

на нашому сайті з'явилася нова можливість купити пінопласт, відправивши заявку прямо з сайту. також у нас в асортименті є інші матеріали для утеплення: монтажний клей, дюбелі, склосітка

Ціна на пінопласт

 

купити пінопласт  у хмельницькому, домовиться про доставку, ви зможете, зателефонувавши за нашими телефонами.

Продаж пінопласт в Хмельницькому

 

не останнє місце серед них посідають відходи пінопласту на торговельно-закупівельних підприємствах та у будівництві. це коробки з пінопласту та відходи пінопласту, що утворилися під час утеплення будівель. ми зможемо купити відходи пінопласту у будь-якому вигляді, тим самим позбавити вас захаращення виробничого простору.

Купимо відходи пінопласту

 

пінопласт у тернополі від альфа-мпідприємство альфа-м вже багато років займається виготовленням та постачанням пінопласту, екструдованого пінополістиролу, термоблоків по україні. купити пінопласт, пінополістирол, термоблок, гранулят, xps від виробника! доставка у тернопіль.

екструдований пінополістирол

купити екструдований пінополістирол у тернополі для будівельних робіт з доставкою. розробка надлегкого утеплювача з максимально можливими теплоізоляційними властивостями призвела до створення екструдованого пінополістиролу.

Продаж пінопласту в Тернополі

 

 

 

STW