утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Купимо відходи пінопласту

Ми із задоволенням купимо відходи пінопласту, які ви просто викинете. (25 грн. за кг.), хв. партія – 200 кг.

Дізнатися більше

Використання екструдованого пінополістиролу

Екструдований пінополістирол. Якісна теплоізоляція зовнішніх стін та покрівлі заміського будинку. Використання екструдованого пінополістиролу

Дізнатися більше

Опалубка из пенополистирола

Компания Альфа-М производит термоблоки. Стены, дом, построенные с применением термоблоков обладают улучшенными на 40% теплоизоляционными свойствами.

Дізнатися більше
Купимо відходи пінопласту

Купимо відходи пінопласту

Ми із задоволенням купимо відходи пінопласту, які ви просто викинете. (25 грн. за кг.), хв. партія – 200 кг.

2022-11-03

Велика кількість різних відходів підприємств накопичується безпосередньо на виробництві чи будівельних майданчиках.

Не останнє місце серед них посідають відходи пінопласту на торговельно-закупівельних підприємствах та у будівництві. Це коробки з пінопласту та відходи пінопласту, що утворилися під час утеплення будівель. Ми зможемо купити відходи пінопласту у будь-якому вигляді, тим самим позбавити вас захаращення виробничого простору.

Відомо, що порожня упаковка з-під продуктів, обладнання, залишки утеплювального пінопласту займає не тільки багато місця, але й створює на пожежонебезпечну обстановку.

Ви зможете продати відходи пінопласту вигідно та швидко, якщо звернутися до нашої компанії. Ми приймаємо всі види відходів пінополістиролу: пінопласт в упаковках, брухт, гранули, обрізки пінопласту, подрібнену масу, коробки та інші.

Ми купуємо відходи пінопласту, ціна якого у нас вигідна, а ви звільняєте вашу територію та отримуєте грошовий дохід. Забезпечуючи швидке та організоване приймання, зручні для вас форми розрахунку ввічливе поводження та індивідуальний підхід ми купимо у вас пінопласт будь-якими партіями та в будь-якій кількості.

093 504 38 95

 

STW
Яндекс.Метрика