утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Купимо відходи пінопласту

Ми із задоволенням купимо відходи пінопласту, які ви просто викинете. (25 грн. за кг.), хв. партія – 200 кг.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше
Купимо відходи пінопласту

Купимо відходи пінопласту

Ми із задоволенням купимо відходи пінопласту, які ви просто викинете. (25 грн. за кг.), хв. партія – 200 кг.

2022-11-03

Велика кількість різних відходів підприємств накопичується безпосередньо на виробництві чи будівельних майданчиках.

Не останнє місце серед них посідають відходи пінопласту на торговельно-закупівельних підприємствах та у будівництві. Це коробки з пінопласту та відходи пінопласту, що утворилися під час утеплення будівель. Ми зможемо купити відходи пінопласту у будь-якому вигляді, тим самим позбавити вас захаращення виробничого простору.

Відомо, що порожня упаковка з-під продуктів, обладнання, залишки утеплювального пінопласту займає не тільки багато місця, але й створює на пожежонебезпечну обстановку.

Ви зможете продати відходи пінопласту вигідно та швидко, якщо звернутися до нашої компанії. Ми приймаємо всі види відходів пінополістиролу: пінопласт в упаковках, брухт, гранули, обрізки пінопласту, подрібнену масу, коробки та інші.

Ми купуємо відходи пінопласту, ціна якого у нас вигідна, а ви звільняєте вашу територію та отримуєте грошовий дохід. Забезпечуючи швидке та організоване приймання, зручні для вас форми розрахунку ввічливе поводження та індивідуальний підхід ми купимо у вас пінопласт будь-якими партіями та в будь-якій кількості.

093 504 38 95

 

STW
Яндекс.Метрика