утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Пінополістирол у Шостці

Пінополістирол у Шостці

Виробник утеплювача Альфа-М вже багато років займається виготовленням та поставками пінопласту та термоблоків по Україні.

Зими у Шостці одні з найхолодніших в Україні, тому зовсім не зайвим утеплити квартиру, будинок чи будь-яку іншу будівлю з особливою ретельністю. Пінопласт. пінополістирол, термоблок це відмінне рішення для якісної термоізоляції.

Пінопласт

Пінопласт відомий як якісний утеплювач вже більше 40 років. Пінопласт вирізняється яскравим білим кольором. Він легко обробляється, простий в кріпленні до різноманітних матеріалів. Його повсюдне використання пояснюється його характеристиками: низькою теплопровідністю, звукоізоляційними та гідроізоляційними якостями. Купуючи пінопласт у Шостці від Альфа-М, будьте впевнені в його надійності та якості.

Низькі ціни від виробника, доставляємо пінопласт в Шостку, це достуний матеріал для будьяких будівельнх робіт.

екструдований пінополістирол

Купити екструдований пінополістирол в Шостці для будівельних робіт з доставкою.

Розробка надлегкого та надійного матеріалу з максимально можливими теплоізоляційними якостями призвела до створення екстудованого пінополістеролу. Технологія виготовлення екструдованого пінополістеролу полягає в наступному: в екструдері створюється висока температура та тиск, куди додається гранульований полістерол, спеціальні присадки та спінювачі

Знайшов застосування екструдований пінополістирол в будівництві для утеплення та гідроїзоляції дахів, фундаменту, підземних приміщень, для утеплення інших різноманітних конструкцій, а також в дорожному будівництві.

В 2016 ми відкрили цех з виробництва екструдованого пінополістеролу.

екструдований пінополістирол в Шостку доставляємо автомобільним транспортом. Ціни на доставку за домовленністю, знижки.

 

Утепление стен

Утепление стен

В чем состоят преимущества пенопласта? Какова технология его крепления и проведения отделочных работ? Зачем нужно утепление наружных стен пенопластом?

Утепление стен
2016-04-20

 

Екст. пінополістирол

Екст. пінополістирол

Існують різні види пінополістиролу, що мають різну густину і, відповідно, різний коефіцієнт теплопровідності. Технологію проведення робіт з утеплення цим чудовим матеріалом відпрацьовано.

Екст. пінополістирол
2015-10-15

 

STW