утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Купимо відходи пінопласту

Ми із задоволенням купимо відходи пінопласту, які ви просто викинете. (25 грн. за кг.), хв. партія – 200 кг.

Дізнатися більше

Використання екструдованого пінополістиролу

Екструдований пінополістирол. Якісна теплоізоляція зовнішніх стін та покрівлі заміського будинку. Використання екструдованого пінополістиролу

Дізнатися більше

Опалубка из пенополистирола

Компания Альфа-М производит термоблоки. Стены, дом, построенные с применением термоблоков обладают улучшенными на 40% теплоизоляционными свойствами.

Дізнатися більше

Пінополістирол у Шостці

Пінополістирол у Шостці

Виробник утеплювача Альфа-М вже багато років займається виготовленням та поставками пінопласту та термоблоків по Україні.

Зими у Шостці одні з найхолодніших в Україні, тому зовсім не зайвим утеплити квартиру, будинок чи будь-яку іншу будівлю з особливою ретельністю. Пінопласт. пінополістирол, термоблок це відмінне рішення для якісної термоізоляції.

Пінопласт

Пінопласт відомий як якісний утеплювач вже більше 40 років. Пінопласт вирізняється яскравим білим кольором. Він легко обробляється, простий в кріпленні до різноманітних матеріалів. Його повсюдне використання пояснюється його характеристиками: низькою теплопровідністю, звукоізоляційними та гідроізоляційними якостями. Купуючи пінопласт у Шостці від Альфа-М, будьте впевнені в його надійності та якості.

Низькі ціни від виробника, доставляємо пінопласт в Шостку, це достуний матеріал для будьяких будівельнх робіт.

екструдований пінополістирол

Купити екструдований пінополістирол в Шостці для будівельних робіт з доставкою.

Розробка надлегкого та надійного матеріалу з максимально можливими теплоізоляційними якостями призвела до створення екстудованого пінополістеролу. Технологія виготовлення екструдованого пінополістеролу полягає в наступному: в екструдері створюється висока температура та тиск, куди додається гранульований полістерол, спеціальні присадки та спінювачі

Знайшов застосування екструдований пінополістирол в будівництві для утеплення та гідроїзоляції дахів, фундаменту, підземних приміщень, для утеплення інших різноманітних конструкцій, а також в дорожному будівництві.

В 2016 ми відкрили цех з виробництва екструдованого пінополістеролу.

екструдований пінополістирол в Шостку доставляємо автомобільним транспортом. Ціни на доставку за домовленністю, знижки.

 

Полистиролбетон

Полистиролбетон строительный композиционный материал в состав которого входит цемент и заполнитель, которым являться вспененные гранулы полистирола.

Полистиролбетон
2015-03-03

 

Армирующий материал

Армирующий материал предназначен для повышения прочностных свойств, улучшения эксплуатационных характеристик конструкций из основного материала.

Армирующий материал
2015-01-31

 

STW
Яндекс.Метрика