утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Купимо відходи пінопласту

Ми із задоволенням купимо відходи пінопласту, які ви просто викинете. (25 грн. за кг.), хв. партія – 200 кг.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Пінополістирол у Шостці

Пінополістирол у Шостці

Виробник утеплювача Альфа-М вже багато років займається виготовленням та поставками пінопласту та термоблоків по Україні.

Зими у Шостці одні з найхолодніших в Україні, тому зовсім не зайвим утеплити квартиру, будинок чи будь-яку іншу будівлю з особливою ретельністю. Пінопласт. пінополістирол, термоблок це відмінне рішення для якісної термоізоляції.

Пінопласт

Пінопласт відомий як якісний утеплювач вже більше 40 років. Пінопласт вирізняється яскравим білим кольором. Він легко обробляється, простий в кріпленні до різноманітних матеріалів. Його повсюдне використання пояснюється його характеристиками: низькою теплопровідністю, звукоізоляційними та гідроізоляційними якостями. Купуючи пінопласт у Шостці від Альфа-М, будьте впевнені в його надійності та якості.

Низькі ціни від виробника, доставляємо пінопласт в Шостку, це достуний матеріал для будьяких будівельнх робіт.

екструдований пінополістирол

Купити екструдований пінополістирол в Шостці для будівельних робіт з доставкою.

Розробка надлегкого та надійного матеріалу з максимально можливими теплоізоляційними якостями призвела до створення екстудованого пінополістеролу. Технологія виготовлення екструдованого пінополістеролу полягає в наступному: в екструдері створюється висока температура та тиск, куди додається гранульований полістерол, спеціальні присадки та спінювачі

Знайшов застосування екструдований пінополістирол в будівництві для утеплення та гідроїзоляції дахів, фундаменту, підземних приміщень, для утеплення інших різноманітних конструкцій, а також в дорожному будівництві.

В 2016 ми відкрили цех з виробництва екструдованого пінополістеролу.

екструдований пінополістирол в Шостку доставляємо автомобільним транспортом. Ціни на доставку за домовленністю, знижки.

 

Екст. пінополістирол

Екст. пінополістирол

Існують різні види пінополістиролу, що мають різну густину і, відповідно, різний коефіцієнт теплопровідності. Технологію проведення робіт з утеплення цим чудовим матеріалом відпрацьовано.

Екст. пінополістирол
2015-10-15

 

Полистиролбетон

Полистиролбетон строительный композиционный материал в состав которого входит цемент и заполнитель, которым являться вспененные гранулы полистирола.

Полистиролбетон
2015-03-03

 

STW
Яндекс.Метрика