утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше
Різання теплоізоляційних матеріалів

Різання теплоізоляційних матеріалів

Розкажу як і чим різати утеплювач і пінопласт.

2017-09-24

Коли я робив до свого садового будиночка невелику утеплену прибудову, довелося працювати з мін ватою та пінопластом. Тоді я зрозумів, що без зручного пристрою точно і швидко різати ці матеріали неможливо.

Довелося з відрізків вагонки та бруска виготовити гарний пристрій. Цей пристрій може використовуватися для розкрою утеплювальних матеріалів шириною до 2м.

Для виготовлення потрібно два відрізки вагонки, довжина яких повинна бути дещо більшою, ніж ширина утеплювача, що розрізається.

Для розкрою плит утеплювача шириною 1 м я взяв дві дошки довжиною по 1,5 м, поклав їх паралельно на відстані 50 мм. Знизу прибив брусок 50*50*500 мм, зверху короткий шматок вагонки під кутом 45o, щоб забезпечити жорсткість конструкції.

Різання пінопласту

Між дошками вийшов робочий проріз шириною 50 мм. До іншої грані бруска під кутом 90o як опорна полиця я прибив ще один шматок вагонки довжиною приблизно 1‐м. На цю полицю надійно встановлюється лист матеріалу, що розрізається.

Для розкрою утеплювача по прямій необхідно мати рівну дерев'яну рейку, ніж, рулетку, маркер. Для різання пінопласту важливо мати гострий ніж із мінімальною товщиною леза. З цією метою добре підходить будівельний ніж із висувними змінними лезами.

А ось для плит мін вати лезо ножа має бути жорстким на вигин, наприклад, кухонний ніж. Цей пристрій дозволив мені різати пінопласт точно і без утворення крихти.

Вдалося настільки точно його розкроїти, що навіть не потрібно пропінювати місця примикання пінопласту до елементів каркасу.

Всім удачі у будівництві.

 

Доставка пінопласту Пінопласт в Києві Устаткування для різання Клей з поліуретану
STW