утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Пінопласт в Кременчуці

Пінопласт в Кременчуці

Компанія Альфа-М вже багато років займається виготовленням та поставками пінопласту та термоблоків по Україні.

Кременчук, місто, що динамічно розвивається. Велика кількість будівель, що будуються і ремонтуються, вимагають будматеріали, серед яких матеріали для утеплення, пінопласт, екструдований пінополістирол< /strong>, термоблоки та ін.

Пінопласт

Пінопласт відомий як будматеріал вже більше 40 років. Пінопласт вирізняється яскравим білим кольором. Він легко обробляється, простий в кріпленні до різноманітних матеріалів. Його широке поширення пояснюється його характеристиками: низькою теплопровідністю, звукоізоляційними та гідроізоляційними якостями. Купуючи пінопласт у Кременчук від Альфа-М, будьте впевнені в його надійності та якості.

Низькі ціни від виробника, доставляємо пінопласт в Кременчук, це достуний матеріал для будьяких будівельнх робіт.

екструдований пінопласт

Купити екструдований пінопласт в Кременчук для будівельних робіт з доставкою.

Розробка надлегкого утеплювача з максимально можливими теплоізоляційними якостями призвела до створення екстудованого пінополістеролу. Технологія виготовлення екструдованого пінополістеролу полягає в наступному: в екструдері створюється висока температура та тиск, куди додається гранульований полістерол, спеціальні присадки та спінювачі

Застосовується екструдований пінопласт в будівництві для утеплення та гідроїзоляції дахів, фундаменту, підземних приміщень, для утеплення інших різноманітних конструкцій, а також в дорожному будівництві.

В 2016 ми відкрили цех з виробництва екструдованого пінополістеролу.

екструдований пінопласт в Кременчук доставляємо автомобільним транспортом. Ціни на доставку за домовленністю, знижки.

 

Утеплення підлоги

Утеплення підлоги

Види теплоізоляційних покриттів та критерії їх вибору для підлоги, утеплення бетонної підлоги за допомогою лаг, підлоги, що плавають.

Утеплення підлоги
2017-05-01

 

Пенополистирол оптом

Пенополистирол оптом

Компания Альфа-М известный украинский поставщик пенополистирольных изделий предлагает купить пенопласт оптом по цене производителя.

Пенополистирол оптом
2017-03-27

 

STW