утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Пінопласт – критерії вибору

Про особливості вибору фасадного пінопласту. Пінопласт має широку сферу застосування, тому і виготовляють різні його модифікації.

Дізнатися більше

зовнішнє утеплення

 

тенденція підвищення вартості комунальних послуг змушує власників житла задуматися про те, як знизити витрати на опалення будинку. щоб вирішити проблему раз і назавжди необхідно зрозуміти, куди ж дівається таке дороге тепло? усьому провиною протяги, які потрапляють до нашого будинку через всілякі тріщини та шлюб у стінах. впоратися з цією проблемою допоможе внутрішнє та зовнішнє утеплення будинку.

зовнішнє утеплення стін

найпоширеніший спосіб збереження тепла в будинку. у сучасному світі таке утеплення застосовується у кожній новобудові. ще на початковому етапі будівництва передбачається утеплення фасадів будівлі. це допомагає економити як корисний внутрішній простір, так і зберігати тепло всередині приміщення.

  • усунення утворення грибка.
  • відсутність вогкості та конденсату на стінах.

зовнішнє утеплення стін досить ефективне за рахунок того, що має кілька шарів:

Зниження витрат на утеплення будинку

 

  • підготовка поверхні – зі стін видаляється все старе покриття, шпаклівка, штукатурка. основа має бути чистою, без тріщин і шорсткостей.
  • грунтування стін – очищені стіни обробляють ґрунтовкою з антигрибковими добавками.
  • наклеювання пінопласту – після висихання ґрунтовки наносять спеціальний клей на утеплювач або стіну. плити прикладаються до основи і утримуються кілька хвилин. Через кілька годин виконується додаткова фіксація плит спеціальними дюбелями.
  • армування стін – на утеплювач наносять армувальну суміш і втаплюють у неї сітку.
  • фінішне вирівнювання – поверхню вирівнюють штукатуркою, на яку потім можна наносити декоративне покриття.

утеплення фасадів (зовнішнє утеплення) – відповідальний етап:

Як утеплювати пінопластом?

 

 

 

STW