утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

зовнішнє утеплення

 

тенденція підвищення вартості комунальних послуг змушує власників житла задуматися про те, як знизити витрати на опалення будинку. щоб вирішити проблему раз і назавжди необхідно зрозуміти, куди ж дівається таке дороге тепло? усьому провиною протяги, які потрапляють до нашого будинку через всілякі тріщини та шлюб у стінах. впоратися з цією проблемою допоможе внутрішнє та зовнішнє утеплення будинку.

зовнішнє утеплення стін

найпоширеніший спосіб збереження тепла в будинку. у сучасному світі таке утеплення застосовується у кожній новобудові. ще на початковому етапі будівництва передбачається утеплення фасадів будівлі. це допомагає економити як корисний внутрішній простір, так і зберігати тепло всередині приміщення.

  • усунення утворення грибка.
  • відсутність вогкості та конденсату на стінах.

зовнішнє утеплення стін досить ефективне за рахунок того, що має кілька шарів:

Зниження витрат на утеплення будинку

 

 

 

STW