утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Купити пінопласту у Вишгороді

Купити пінопласту у Вишгороді

Підприємство-виготовлювач Альфа-М вже багато років займається виготовленням та поставками пінопласту та термоблоків по Україні.

Комфортне проживання в сучасному будинку практично неможливе без утеплення. Найбільш доступні матеріали для утеплення пінополостирол та пінопласт.

Пінопласт

Пінопласт відомий як будівельний матеріал вже більше 40 років. Пінопласт вирізняється яскравим білим кольором. Він легко обробляється, простий в кріпленні до різноманітних матеріалів. Його широке поширення пояснюється його характеристиками: низькою теплопровідністю, звукоізоляційними та гідроізоляційними якостями. Купуючи пінопласт у Вишгороді від Альфа-М, будьте впевнені в його надійності та якості.

Низькі ціни від виробника, доставляємо пінопласт в Вишгород, це достуний матеріал для будьяких будівельнх робіт.

пінополістирол

Купити пінополістирол в Вишгороді для будівельних робіт з доставкою.

Розробка надлегкого утеплювача з максимально можливими теплоізоляційними якостями призвела до створення екстудованого пінополістеролу. Технологія виготовлення екструдованого пінополістеролу полягає в наступному: в екструдері створюється висока температура та тиск, куди додається гранульований полістерол, спеціальні присадки та спінювачі

Використовується пінополістирол в будівництві для утеплення та гідроїзоляції дахів, фундаменту, підземних приміщень, для утеплення інших різноманітних конструкцій, а також в дорожному будівництві.

В 2016 ми відкрили цех з виробництва екструдованого пінополістеролу.

пінополістирол в Вишгород доставляємо автомобільним транспортом. Ціни на доставку за домовленністю, знижки.

 

Доставка бесплатно

При заказе более 100 кубов, доставка бесплатна по Киевской, Житомирской, Винницкой области (150 км.) осуществляется нашим транспортом.

Доставка бесплатно
2018-06-10

 

Будівництво котеджу

Будівництво котеджу

Перший етап будівництва власного котеджу – вибір земельної ділянки під будівництво.

Будівництво котеджу
2018-01-05

 

STW