утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Утеплення стін пінопластом зовні

Утеплення стін пінопластом зовні

Утеплення стін ззовні - це простий і ефективний спосіб поліпшити теплоізоляцію будівлі. У чому полягають переваги пінопласту? Як клеїти листи пінопласту?

2022-08-07

Для зовнішнього утеплення стін використовуються різні матеріали. Проте, ймовірно, оптимальним вибором з точки зору відношення "ціна - екологічна безпека - якість" є утеплення зовнішніх стін пенопластом. Які переваги має цей матеріал? Яка технологія його кріплення та виконання оздоблювальних робіт?

Багато людей вважають, що усунення втрат тепла через двері та вікна - це цілком достатні заходи. Проте на практиці для нашого клімату цього мало, і необхідно додатково позбавитися про теплоізоляції стін. Зробити це можна двома способами: зсередини та ззовні. Проте в першому випадку, навіть при використанні відносно тонких плит пінополістиролу, ви все одно втрачаєте частину корисної площі. Технологія утеплення стін зовні пенопластом дозволяє зменшити втрати тепла, не зменшуючи внутрішнього простору.

Утеплення зовнішньої стіни пінопластомВарто відзначити, що зовнішнє утеплення стін будинку пенопластом передбачає частіше за все використання екструзійного пінополістиролу. Він щільніший, ніж звичайний пінополістирол, а його замкнута плотно запакована структура дозволяє його використання навіть без додаткового гідроізоляції (її потрібно робити тільки там, де фасад безпосередньо контактує з грунтом). Варто, правда, відзначити один суттєвий момент - утеплення зовнішньої стіни пенопластом не виключає виконання додаткових оздоблювальних робіт (штукатурка або облицювання). Залишати цей матеріал відкритим не можна.

Основні кроки утеплення стін пенопластом:

Підготовка поверхні стін

Перед початком утеплення необхідно підготувати поверхню стін. Очистіть поверхню від бруду, пилу і старої фарби. За необхідності виконуйте ремонт пошкоджених ділянок стін.

 Нанесення клею

За допомогою зубчатої шпатель нанесіть клей на зворотню поверхню аркуша пінопласту. Рівномірно розподіліть клей по всій площі аркуша, щоб забезпечити міцне зчеплення з поверхнею стіни.

Приклеювання пінопласту на стіну

Натисніть аркуш пінопласту до стіни і аккуратно прижміть його до поверхні. Переконайтесь, що аркуш надійно приклеївся без утворення повітряних кишень або порожнин.

Обрізка та вирівнювання

Після того, як всі аркуші пінопласту приклеєні на стіну, обріжте зайві краї та вирівняйте поверхню. Можна використовувати спеціальний ніж для різання пінопласту і шліфувальну машинку для вирівнювання.

Армування

Після того, як утеплення зовнішньої стіни пінопластом буде виконано, зовнішню поверхню теплоізолятора треба буде захистити від механічних пошкоджень та впливу зовнішнього середовища. Для цього аркуші армують плетеною зі скловолокна сіткою.

Потім, ви можете покрити поверхню пінопласту спеціальною захисною штукатуркою або фарбою. Це не тільки надасть стінам естетично приємний вигляд, але і захистить утеплювач від впливу зовнішніх факторів.

Утеплення стін ззовні - це простий і ефективний спосіб поліпшити теплоізоляцію будівлі. Правильне застосування клею та ретельне виконання всіх кроків дозволять досягти максимальної ефективності утеплення. При роботі з матеріалами та інструментами дотримуйтесь інструкцій виробників і обов'язково дотримуйтесь заходів безпеки.

 

STW