утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Пінопласт у Світловодську

 Пінопласт у Світловодську

Завод Альфа-М вже багато років займається виготовленням та поставками пінопласту та термоблоків по Україні.

Світловодськ - місто в центральній Україні, розташоване на річці Дніпро в Кіровоградській області. Що дозволяє досить оперативно постачати в місто будівельні матеріали.

Пінопласт

Пінопласт відомий як утеплювач вже більше 40 років. Пінопласт вирізняється яскравим білим кольором. Він легко обробляється, простий в кріпленні до різноманітних матеріалів. Його широке поширення пояснюється його характеристиками: низькою теплопровідністю, звукоізоляційними та гідроізоляційними якостями. Купуючи пінопласт у Світловодську від Альфа-М, будьте впевнені в його надійності та якості.

Низькі ціни від виробника, доставляємо пінопласт в Світловодськ, це достуний матеріал для будьяких будівельнх робіт.

пінополістирол

Купити пінополістирол в Світловодську для будівельних робіт з доставкою.

Розробка надлегкого будматеріалу з максимально можливими теплоізоляційними якостями призвела до створення екстудованого пінополістеролу. Технологія виготовлення екструдованого пінополістеролу полягає в наступному: в екструдері створюється висока температура та тиск, куди додається гранульований полістерол, спеціальні присадки та спінювачі

Використовується пінополістирол в будівництві для утеплення та гідроїзоляції дахів, фундаменту, підземних приміщень, для утеплення інших різноманітних конструкцій, а також в дорожному будівництві.

В 2016 ми відкрили цех з виробництва екструдованого пінополістеролу.

пінополістирол в Світловодськ доставляємо автомобільним транспортом. Ціни на доставку за домовленністю, знижки.

 

Термомур

Термомур

Технология "Термомур" привлекает многих застройщиков, в первую очередь, именно своим высоким уровнем теплоизоляции. Во-вторых, этот метод при возведении дома позволяет существенно сэкономить время, количество людей и техники.

Термомур
2016-05-29

 

Утепление стен

Утепление стен

В чем состоят преимущества пенопласта? Какова технология его крепления и проведения отделочных работ? Зачем нужно утепление наружных стен пенопластом?

Утепление стен
2016-04-20

 

STW