утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Купимо відходи пінопласту

Ми із задоволенням купимо відходи пінопласту, які ви просто викинете. (25 грн. за кг.), хв. партія – 200 кг.

Дізнатися більше

Використання екструдованого пінополістиролу

Екструдований пінополістирол. Якісна теплоізоляція зовнішніх стін та покрівлі заміського будинку. Використання екструдованого пінополістиролу

Дізнатися більше

Опалубка из пенополистирола

Компания Альфа-М производит термоблоки. Стены, дом, построенные с применением термоблоков обладают улучшенными на 40% теплоизоляционными свойствами.

Дізнатися більше

Пінопласт у Світловодську

 Пінопласт у Світловодську

Завод Альфа-М вже багато років займається виготовленням та поставками пінопласту та термоблоків по Україні.

Світловодськ - місто в центральній Україні, розташоване на річці Дніпро в Кіровоградській області. Що дозволяє досить оперативно постачати в місто будівельні матеріали.

Пінопласт

Пінопласт відомий як утеплювач вже більше 40 років. Пінопласт вирізняється яскравим білим кольором. Він легко обробляється, простий в кріпленні до різноманітних матеріалів. Його широке поширення пояснюється його характеристиками: низькою теплопровідністю, звукоізоляційними та гідроізоляційними якостями. Купуючи пінопласт у Світловодську від Альфа-М, будьте впевнені в його надійності та якості.

Низькі ціни від виробника, доставляємо пінопласт в Світловодськ, це достуний матеріал для будьяких будівельнх робіт.

пінополістирол

Купити пінополістирол в Світловодську для будівельних робіт з доставкою.

Розробка надлегкого будматеріалу з максимально можливими теплоізоляційними якостями призвела до створення екстудованого пінополістеролу. Технологія виготовлення екструдованого пінополістеролу полягає в наступному: в екструдері створюється висока температура та тиск, куди додається гранульований полістерол, спеціальні присадки та спінювачі

Використовується пінополістирол в будівництві для утеплення та гідроїзоляції дахів, фундаменту, підземних приміщень, для утеплення інших різноманітних конструкцій, а також в дорожному будівництві.

В 2016 ми відкрили цех з виробництва екструдованого пінополістеролу.

пінополістирол в Світловодськ доставляємо автомобільним транспортом. Ціни на доставку за домовленністю, знижки.

 

Экст. пенополистирол

Экст. пенополистирол

Существуют различные виды пенополистирола, имеющие разную плотность и, соответственно, разный коэффициент теплопроводности. Технология проведения работ по утеплению этим замечательным материалом отработана.

Экст. пенополистирол
2015-10-15

 

Полистиролбетон

Полистиролбетон строительный композиционный материал в состав которого входит цемент и заполнитель, которым являться вспененные гранулы полистирола.

Полистиролбетон
2015-03-03

 

STW
Яндекс.Метрика