утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Купимо відходи пінопласту

Ми із задоволенням купимо відходи пінопласту, які ви просто викинете. (25 грн. за кг.), хв. партія – 200 кг.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Пінопласт у Світловодську

 Пінопласт у Світловодську

Завод Альфа-М вже багато років займається виготовленням та поставками пінопласту та термоблоків по Україні.

Світловодськ - місто в центральній Україні, розташоване на річці Дніпро в Кіровоградській області. Що дозволяє досить оперативно постачати в місто будівельні матеріали.

Пінопласт

Пінопласт відомий як утеплювач вже більше 40 років. Пінопласт вирізняється яскравим білим кольором. Він легко обробляється, простий в кріпленні до різноманітних матеріалів. Його широке поширення пояснюється його характеристиками: низькою теплопровідністю, звукоізоляційними та гідроізоляційними якостями. Купуючи пінопласт у Світловодську від Альфа-М, будьте впевнені в його надійності та якості.

Низькі ціни від виробника, доставляємо пінопласт в Світловодськ, це достуний матеріал для будьяких будівельнх робіт.

пінополістирол

Купити пінополістирол в Світловодську для будівельних робіт з доставкою.

Розробка надлегкого будматеріалу з максимально можливими теплоізоляційними якостями призвела до створення екстудованого пінополістеролу. Технологія виготовлення екструдованого пінополістеролу полягає в наступному: в екструдері створюється висока температура та тиск, куди додається гранульований полістерол, спеціальні присадки та спінювачі

Використовується пінополістирол в будівництві для утеплення та гідроїзоляції дахів, фундаменту, підземних приміщень, для утеплення інших різноманітних конструкцій, а також в дорожному будівництві.

В 2016 ми відкрили цех з виробництва екструдованого пінополістеролу.

пінополістирол в Світловодськ доставляємо автомобільним транспортом. Ціни на доставку за домовленністю, знижки.

 

Утепление стен

Утепление стен

В чем состоят преимущества пенопласта? Какова технология его крепления и проведения отделочных работ? Зачем нужно утепление наружных стен пенопластом?

Утепление стен
2016-04-20

 

Екст. пінополістирол

Екст. пінополістирол

Існують різні види пінополістиролу, що мають різну густину і, відповідно, різний коефіцієнт теплопровідності. Технологію проведення робіт з утеплення цим чудовим матеріалом відпрацьовано.

Екст. пінополістирол
2015-10-15

 

STW
Яндекс.Метрика