утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Навіщо потрібний ремонт балконів

утеплення балкона пінопластом З чого складається квартира середньостатистичної людини? У будь-якій квартирі є ванна кімната, санвузол, кілька спалень, кухня та балкон. Причому, якщо з першими приміщеннями все більше – менш ясно (вони виконують лише покладені на них функції), то останнє приміщення є надзвичайно універсальним.

На балконах люди зберігають все, що завгодно: дитячі іграшки, харчі, а також всякий скарб, якому немає місця в квартирі. Загалом на балконі зберігається абсолютно все. Крім того, багато людей використовують балкони для сушіння постільних меблів та особистих речей після прання. Оскільки балкони та лоджії є універсальними приміщеннями, багато людей замислюються про їх ремонт та утеплення балконів.

Ремонт лоджій – досить складна операція, але при цьому вона є необхідною. Основною причиною ремонту лоджії можуть стати зимові холоди. Ні для кого не секрет, що одним із основних призначень лоджій є утеплення житла.

витілення стелі пінопластомЛоджія в цьому випадку являє собою додатковий “захисний рубіж”: засклена лоджія, у поєднанні з вікнами, які стоять в кімнаті створює подвійний захист. Саме тому лоджії необхідно засклювати. Для скління лоджій найкраще підходять алюмінієві вікна. Вони мають дуже посередні показники теплоізоляції, проте вони міцні та стійкі до будь-яких видів зовнішніх впливів.

Крім скління балконів і лоджій, в їх ремонт входить також утеплення балконів. Утеплювачі можуть встановлюватися як усередині балкона, так і на його зовнішні стіни, причому другий варіант є кращим через свою високу ефективність. І, нарешті, останнім видом робіт, що входять до ремонту балконів, є їх внутрішнє оздоблення.

Внутрішнє оздоблення балконів має на увазі оздоблення стін, утеплення підлог і стелі балкона різними матеріалами: будівельними розчинами, деревом, пластиком тощо. Крім того, на балконах часто встановлюються теплі підлоги. Додатково багато фірм пропонують монтаж підвіконь і порогів на балконі, установку укосів та дахів, кладку з цегли, піноблоків та багато інших послуг.

Ціна послуг залежить переважно від складності завдання, проте важливу роль відіграє і цінова політика будівельної фірми, що пропонує послуги. З цієї причини перед зверненням до однієї з фірм за допомогою рекомендується вивчити всі можливі пропозиції.

 

STW