утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Купимо відходи пінопласту

Ми із задоволенням купимо відходи пінопласту, які ви просто викинете. (25 грн. за кг.), хв. партія – 200 кг.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше
Головна - Каталог

 

Пінопласт 35

Пінопласт 35 купити

Об'єм упаковки 0,3м3 але залежно від товщеного листа пінопласт 35, обсяг упаковки може бути меншим, звідповідно ціна упаковки також менша.< /p>

Товщина листа від 2 до 15 см. Кількість листів пінопласту 35 від 30 до 4 шт. Об'єм пачки 0,26м3до 0,3м3

 

 

Ціна за 1 упаковку: 303 грн.

 

Пінопласт 35 (марка ПСБ-С-35) необхідний для утеплення фундаментів, виготовлення багатошарових панелей, теплоізоляції труб, пристрої доріжок, стоянок автомобілів, під'їзних майданчиків, теплоізоляції підземних комунікацій, для запобігання, промерзанню і вспу. , для відведення стоків, зміцнення укосів, будівництва басейнів, спортивних майданчиків, розбивки газонів.

Пінопласт 35 ідеально підходить для використання на поверхнях, де є механічна дія. Він відмінно ріжеться, підходить для фігурного різання та створення підвісних стель та перегородок. Пінопласт 35 має трохи більші теплофізичні характеристики, ніж марка ПСБ 25 і може застосовуватися при утепленні будинків у найбільш суворих кліматичних умовах.

 

Що таке?

Пінопласт, пінополістирол, термоблоки, гранули пінопласту, полістиролбетон, незнімна опалубка, АЛЬФА-Терм, ПСБ С

 

Придбати

ПСБ-С-25, Полиуретановый клей, ПСБ-С-35, Суміш для полістиролбетону, Термоблоки, ПСБ-С-15, Гранулят, Клей пена, Штукатурная сетка, Дюбеля для пенопласта, Клей для пенополистирола, Клей для пенопласта, Дюбеля 120, Дюбеля 160, Пінопласт 25, Пенопласт 15, Клей для армирования 114, Армирующая стекловолоконная сетка, Сетка Фибергласс Меш 145, Екструдований пінополістирол ,

 

 

STW
Яндекс.Метрика