утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Купимо відходи пінопласту

Ми із задоволенням купимо відходи пінопласту, які ви просто викинете. (25 грн. за кг.), хв. партія – 200 кг.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше
Головна - Каталог

 

Пенопласт 15

Пенопласт 15 купити

Объем пачки 0,3м3 но в зависимости от толщены листа пенопласт 15, объем пачки может быть меньше, соответственно упаковка дешевле. Толщина листа от 2 до 15 см. Количество листов пенопласта 15 от 30 до 4 шт. Объем пачки 0,26м3 до 0,3м3

 

 

Пенопласт 15 (марка ПСБ-С-15) имеют самую маленькую плотность и применяются в теплоизоляции и звуковой изоляции для любых конструкций, которые не будут подвергаться сильному механическому воздействию.

Данной маркой утепляют: вагоны, бытовки, бесчердачную кровлю, контейнеры, пространства между стропилами.

 

Що таке?

Пінопласт, пінополістирол, термоблоки, гранули пінопласту, полістиролбетон, незнімна опалубка, АЛЬФА-Терм, ПСБ С

 

Придбати

ПСБ-С-25, Полиуретановый клей, ПСБ-С-35, Суміш для полістиролбетону, Термоблоки, ПСБ-С-15, Гранулят, Клей пена, Штукатурная сетка, Дюбеля для пенопласта, Клей для пенополистирола, Клей для пенопласта, Дюбеля 120, Дюбеля 160, Пінопласт 25, Пінопласт 35, Клей для армирования 114, Армирующая стекловолоконная сетка, Сетка Фибергласс Меш 145, Екструдований пінополістирол ,

 

 

STW
Яндекс.Метрика