утеплювач перевірений часом
«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!
Про продукцію
Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.
Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.
Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.
Перший етап будівництва власного котеджу – вибір земельної ділянки під будівництво.
2018-01-05
Залежно від загальної площі майбутнього котеджу (приватного будинку) потрібно вибирати площу земельної ділянки під будинок. Оптимальна пропорція 1/10, тобто якщо будинок загальною площею, наприклад, 150 м2, то корисна площа земельної ділянки має становити не менше 15 соток, інакше ліквідність цієї нерухомості різко знизиться.
Будівництво котеджу вимагає відповідального підходу, від ваших рішень на етапі планування, надалі завіситиме наскільки будинок, відповідатиме вашим критеріям.
Щоб проект котеджу максимально відповідав вашим вимогам, потрібно врахувати наступне:
— Кількість людей, які постійно проживатимуть у будинку. Від цього залежатиме потрібна кількість окремих кімнат.
— Віковий склад сім'ї. Якщо ваша сім'я складається з кількох поколінь, то вам підійдуть проекти, які передбачають окремі входи в будь-які зони будинку.
— Спосіб вашого життя. Якщо члени вашої родини більшу частину свого часу проводять поза домом, то шукайте проект будинку з акцентом на зонах загального сімейного дозвілля. Коли дозвілля ви плануєте проводити окремо, то обирайте проект із чітким розподілом приватних та громадських зон.
— Якщо у вашому будинку часто бувають гості і затримуються на тривалий час, потрібно передбачити додаткову спальну кімнату (бажано з окремим санвузлом). Ідеальний варіант - окремий будиночок для гостей.
— Архітектурні уподобання.
— Рельєф та площа земельної ділянки. Якщо рельєф нерівний — вибирайте проект будинку для рельєфної ділянки. Це дешевше, ніж вирівнювати майданчик для стандартного плоского котеджу. Також не забувайте про ідеальне співвідношення площі будинку до площі ділянки забудови як один до десяти.
Головні критерії при покупці ділянки - це якісні характеристики грунтів і доступні інженерні мережі та комунікації. Потрібно з'ясувати таку інформацію:
Геологія ґрунтів ділянки. Від виду ґрунтів залежить тип фундаменту майбутньої будівлі, що дуже впливає на кінцеву вартість. Рівень ґрунтових вод.
При високому рівні в процесі будівництва виникнуть значні труднощі при облаштуванні підвалів будинку та підземних гаражів, збільшиться кошторис за рахунок додаткових коштів на гідроізоляцію будинку.
Водопостачання ділянки під забудову. Потрібно поцікавитися про можливість підключення до колективного водопроводу або можливістю пробурити власну свердловину або викопати власну криницю. Дізнатись якість води існуючого водоносного горизонту.
Каналізаційні мережі. Дізнатися, чи є можливість підключитися до комунальних каналізаційних мереж, інакше доведеться будувати власний септик, який також підвищує вартість будівництва.
Електропостачання місцевості. Норма споживання котеджу загальною площею 200 м2 становить 20 кВт, тому потрібно заздалегідь з'ясувати, чи виділять вам потрібен ресурс місцеві енергетики.
Газопостачання місцевості. Дуже важливий фактор, від якого залежить у майбутньому тип опалення котеджу.
Також слід звернути увагу на:
Після цього можна розпочинати підготовку документа з описом меж ділянки під забудову. Для цього потрібно укласти угоду з місцевою організацією, яка має ліцензію на виконання таких робіт. Їм ви повинні надати свідоцтво на право власності на землю та всю інформацію про вашу земельну ділянку, яка є у кадастровому плані. Цю процедуру розмежування краще проводити за рахунок продавця.
Після завершення процедури купівлі ділянки під забудову у вас на руках має бути план підземних комунікацій та кадастровий план із зазначеними топографічними межами купленої земельної ділянки.
Листи пінополістиролу | Будинки з термоблоків | Утеплення фасадів | Несъемная опалубка |
---|