утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Пінопласт у Нікополі

Пінопласт у Нікополі

Підприємство Альфа-М вже багато років займається виготовленням та поставками пінопласту та термоблоків по Україні.

Купити пінопласт, пінополістирол, термоблок, гранулят, XPS від виробника! Доставка у Нікополь.

Пінопласт

Пінопласт відомий як теплоізоляційний матеріал вже більше 40 років. Пінопласт вирізняється яскравим білим кольором. Він легко обробляється, простий в кріпленні до різноманітних матеріалів. Його часте пояснюється його характеристиками: низькою теплопровідністю, звукоізоляційними та гідроізоляційними якостями. Купуючи пінопласт у Нікополі від Альфа-М, будьте впевнені в його надійності та якості.

Низькі ціни від виробника, доставляємо пінопласт в Нікополь, це достуний матеріал для будьяких будівельнх робіт.

екструдований пінополістирол

Купити екструдований пінополістирол в Нікополі для будівельних робіт з доставкою.

Розробка надлегкого утеплювача з максимально можливими теплоізоляційними якостями призвела до створення екстудованого пінополістеролу. Технологія виготовлення екструдованого пінополістеролу полягає в наступному: в екструдері створюється висока температура та тиск, куди додається гранульований полістерол, спеціальні присадки та спінювачі

Знайшов застосування екструдований пінополістирол в будівництві для утеплення та гідроїзоляції дахів, фундаменту, підземних приміщень, для утеплення інших різноманітних конструкцій, а також в дорожному будівництві.

В 2016 ми відкрили цех з виробництва екструдованого пінополістеролу.

екструдований пінополістирол в Нікополь доставляємо автомобільним транспортом. Ціни на доставку за домовленністю, знижки.

 

Полистиролбетон

Полистиролбетон строительный композиционный материал в состав которого входит цемент и заполнитель, которым являться вспененные гранулы полистирола.

Полистиролбетон
2015-03-03

 

Армирующий материал

Армирующий материал предназначен для повышения прочностных свойств, улучшения эксплуатационных характеристик конструкций из основного материала.

Армирующий материал
2015-01-31

 

STW