утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Купимо відходи пінопласту

Ми із задоволенням купимо відходи пінопласту, які ви просто викинете. (25 грн. за кг.), хв. партія – 200 кг.

Дізнатися більше

Використання екструдованого пінополістиролу

Екструдований пінополістирол. Якісна теплоізоляція зовнішніх стін та покрівлі заміського будинку. Використання екструдованого пінополістиролу

Дізнатися більше

Опалубка из пенополистирола

Компания Альфа-М производит термоблоки. Стены, дом, построенные с применением термоблоков обладают улучшенными на 40% теплоизоляционными свойствами.

Дізнатися більше

Пінопласт у Конотопі

Пінопласт у Конотопі

Компанія Альфа-М вже багато років займається виготовленням та поставками пінопласту та термоблоків по Україні.

Конотоп – місто в Сумській області. У місті активно проводиться будівництво житлових та нежитлових будівель, капітальні ремонти, утеплення фасадів та реконструкція будинків, будівель та споруд. Доставка пінопласту здійснюється транспортом компанії .

Пінопласт

Пінопласт відомий як будівельний матеріал вже більше 40 років. Пінопласт вирізняється яскравим білим кольором. Він легко обробляється, простий в кріпленні до різноманітних матеріалів. Його визнання пояснюється його характеристиками: низькою теплопровідністю, звукоізоляційними та гідроізоляційними якостями. Купуючи пінопласт у Конотопе від Альфа-М, будьте впевнені в його надійності та якості.

Низькі ціни від виробника, доставляємо пінопласт в Конотоп, це достуний матеріал для будьяких будівельнх робіт.

екструдований пінопласт

Купити екструдований пінопласт в Конотопе для будівельних робіт з доставкою.

Розробка надлегкого речовини з максимально можливими теплоізоляційними якостями призвела до створення екстудованого пінополістеролу. Технологія виготовлення екструдованого пінополістеролу полягає в наступному: в екструдері створюється висока температура та тиск, куди додається гранульований полістерол, спеціальні присадки та спінювачі

Застосовується екструдований пінопласт в будівництві для утеплення та гідроїзоляції дахів, фундаменту, підземних приміщень, для утеплення інших різноманітних конструкцій, а також в дорожному будівництві.

В 2016 ми відкрили цех з виробництва екструдованого пінополістеролу.

екструдований пінопласт в Конотоп доставляємо автомобільним транспортом. Ціни на доставку за домовленністю, знижки.

 

Термомур

Термомур

Технология "Термомур" привлекает многих застройщиков, в первую очередь, именно своим высоким уровнем теплоизоляции. Во-вторых, этот метод при возведении дома позволяет существенно сэкономить время, количество людей и техники.

Термомур
2016-05-29

 

Утепление стен

Утепление стен

В чем состоят преимущества пенопласта? Какова технология его крепления и проведения отделочных работ? Зачем нужно утепление наружных стен пенопластом?

Утепление стен
2016-04-20

 

STW
Яндекс.Метрика