утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Термоблоки

 

Термоблоки це новий будівельний матеріал, який не має аналогів у світі за своїми властивостями. Будівництво споруд з термоблоків здійснюється методом незнімної опалубки, при цьому немає необхідності використовувати важку техніку на будівництві. Монтаж термоблоків проводиться вручну, без застосування спеціальних розчинів чи клею.

Термоблоки з'явилися в Україні після 1995 року. Теоретично, до цього терміну можна віднести всі стінові блоки, виготовлені з матеріалів з підвищеними теплоізоляційними характеристиками. Однак, в СНД під словом термоблоки, мають на увазі виключно стінові блоки з пінополістиролу, які є основним елементом будівництва з використанням технології термодім.

Використання термоблоків

Термоблоки використовують для будівництва термобудинків, які зробили справжню революцію у будівництві. Стіну товщиною 25 см по теплопровідності можна порівняти зі 180-сантиметровою цегляною або з 250-сантиметровою бетонною стіною. Початок опалювального сезону можна розпочинати лише з 3-х градусного морозу, при нормі +8С. А за рахунок тонких стін збільшується внутрішній простір на десяту частину будинку.

Доставка по Україні

Термоблоки в Житомирі виготовить та доставить Вам фірма Альфа-М, також ми доставимо нашу продукцію до Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Рівненської областей.

Термоблоки можуть використовуватися при зведенні зовнішніх стін практично всіх будівель – житлових котеджів, будинків, господарських будівель, гаражів та багатьох інших.

опалубка з пінополістеролу

 

 • Облицовочная или декоративная несъемная опалубка, не требующая дальнейшей отделки.
 • Армопанели.
 • Деревобетонные панели.
 • Термоблоки из вспененного полистирола с полостями для заливки бетона.

Последняя технология в настоящее время наиболее популярна ввиду своей экономичности, простоты монтажа конструкции и, вместе с тем – возможностью воплощения практически любых архитектурных замыслов.

Термоблоки производит наша компания, где вы всегда можете купить их, с доставкой.

дома из термоблоков

 

Несъемная опалубка из пенополистирола

несъёмная опалубка из термоблоковC появлением пенополистирола строительные технологии получили мощный импульс. В этом свете приобрела популярность несъёмная опалубка из пенополистирола. Процесс строительства заключается в сборке, на подготовленном фундаменте, блоков несъёмной опалубки из пенополистирола, где собирают оболочку будущей стены. Термоблоки крепятся друг с другом за счёт пазов и выступов. Стенки несъемной опалубки из пенополистирола дополнительно соединяют между собой пластиковыми перемычками, для обеспечения пространственной жёсткости опалубки. Пластиковые перемычки также обеспечивают монтаж арматуры, которая укладывается в специальные пазы перемычек. Затем собранную конструкцию заполняют бетоном. Результат - тёплые стены надёжные, прочные, тёплые стены с железобетонной начинкой.

несъемная опалубка

 

пінопласт від виробника у вінниці

 

 • Пенопласт ПСБ-С-15
 • Пенопласт ПСБ-С-25
 • Пенопласт ПСБ-С-35
 • Термоблоки
 • Гранулы АЛЬФА – Терм Полистиролбетон

Цена пенопласта ПСБ-С-15, ПСБ-С-25, ПСБ-С-35 для пола или стен предлагаемая нашей фирмой выгодно отличается от других предложений. Наша компания располагает автопарком и сможет доставить пенопласт в Киев и по области, возможна бесплатная доставка

пенопласт от производителя в киеве

 

Термоблоки

щільність та товщина пінопласту

 

 • Пінопласт ПСБ-С-15;
 • Пінопласт ПСБ-С-25;
 • Пінопласт ПСБ-С-35;
 • Термоблоки;
 • Гранули АЛЬФА - Терм Полістиролбетон.

Купити пінопласт

пінопласт у рівному

 

Стандартний розмір упаковки пінопласту 0,3м3, але внаслідок різної товщини листів, він може змінюватися у більшу або меншу сторону. Також ціна листа пінопласту залежатиме і від його розмірів 1000×500 мм (1×0,5 м). Термоблоки – це стінові блоки з підвищеними теплоізоляційними властивостями, які застосовуються у будівництві стін будівель, як незнімна опалубка.

ціна на пінопласт

 

Виды термоблоков

термоблокиТермоблоки в своем ассортименте имеют несколько видов, каждый из которых имеет свои задачи. Для оконных и дверных проемов используются блоки, в которых один из краев глухой, такие блоки называются торцевыми. При создании узких перегородок в доме, берутся узкие простеночные блоки. Угловые пенополистерольные блоки соответственно применяют для выгонки углов будущего дома.

технология термомур

 

купить пенопласт в Чернигове

 

пенополистирол в Черкассах

 

продаж пінопласт в хмельницькому

 

Термоблоки з'явилися в Україні після 1995 року. Теоретично, до терміна можна віднести всі стінові блоки, виготовлені з матеріалів з підвищеними теплоізоляційними характеристиками. Однак, у СНД, під терміном Термоблоки, мають на увазі виключно стінові блоки з пінополістиролу, які є основним елементом будівництва з використанням технології Термодім.

Термоблоки в УкраїніТермоблоки використовують для будівництва термобудинків, які зробили справжню революцію у будівництві. Стіна товщиною 25 см. такого будинку по теплопровідності можна порівняти з цегляною 180-сантиметровою або 250-сантиметровою бетонною стіною. Початок опалювального сезону можна розпочинати з 3-х градусного морозу, за норми +8С. За рахунок тонких стін збільшують внутрішній простір на десяту частину будинку.

Термоблоки в Житомирі виготовить та доставить Вам фірма Альфа-М, а також ми доставимо нашу продукцію до Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Рівненської областей.

Термоблоки можуть використовуватися при зведенні зовнішніх стін практично всіх будівель – житлових котеджів, будинків, господарських будівель, гаражів та багатьох інших.

термоблоки в україні

 

 

 

STW