утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Термоблоки

 

термоблоки це новий будівельний матеріал, який не має аналогів у світі за своїми властивостями. будівництво споруд з термоблоків здійснюється методом незнімної опалубки, при цьому немає необхідності використовувати важку техніку на будівництві. монтаж термоблоків проводиться вручну, без застосування спеціальних розчинів чи клею.

термоблоки з'явилися в україні після 1995 року. теоретично, до цього терміну можна віднести всі стінові блоки, виготовлені з матеріалів з підвищеними теплоізоляційними характеристиками. однак, в снд під словом термоблоки, мають на увазі виключно стінові блоки з пінополістиролу, які є основним елементом будівництва з використанням технології термодім.

використання термоблоків

термоблоки використовують для будівництва термобудинків, які зробили справжню революцію у будівництві. стіну товщиною 25 см по теплопровідності можна порівняти зі 180-сантиметровою цегляною або з 250-сантиметровою бетонною стіною. початок опалювального сезону можна розпочинати лише з 3-х градусного морозу, при нормі +8с. а за рахунок тонких стін збільшується внутрішній простір на десяту частину будинку.

доставка по україні

термоблоки в житомирі виготовить та доставить вам фірма альфа-м, також ми доставимо нашу продукцію до києва, київської, житомирської, вінницької, рівненської областей.

термоблоки можуть використовуватися при зведенні зовнішніх стін практично всіх будівель – житлових котеджів, будинків, господарських будівель, гаражів та багатьох інших.

Опалубка з пінополістеролу

 

несъемная опалубка – это не что иное, как специальные блоки или термоблоки, изготовленные из пенополистирола или другого материала, которые собираясь в единую конструкцию, служат формой для заливки железобетона, а затем остаются частью стены в виде теплоизоляционного материала.

 • облицовочная или декоративная несъемная опалубка, не требующая дальнейшей отделки.
 • армопанели.
 • деревобетонные панели.
 • термоблоки из вспененного полистирола с полостями для заливки бетона.

последняя технология в настоящее время наиболее популярна ввиду своей экономичности, простоты монтажа конструкции и, вместе с тем – возможностью воплощения практически любых архитектурных замыслов.

затем на фундамент ряд за рядом монтируют термоблоки, легко, но при этом прочно состыковывая их. блоки имеют специальную систему «сложных» замков для соединения друг с другом, что обеспечивает полную герметичность соединений и не допускает вытекание бетона.

термоблоки производит наша компания, где вы всегда можете купить их, с доставкой.

Дома из термоблоков

 

несъемная опалубка из пенополистирола

несъёмная опалубка из термоблоковc появлением пенополистирола строительные технологии получили мощный импульс. в этом свете приобрела популярность несъёмная опалубка из пенополистирола. процесс строительства заключается в сборке, на подготовленном фундаменте, блоков несъёмной опалубки из пенополистирола, где собирают оболочку будущей стены. термоблоки крепятся друг с другом за счёт пазов и выступов. стенки несъемной опалубки из пенополистирола дополнительно соединяют между собой пластиковыми перемычками, для обеспечения пространственной жёсткости опалубки. пластиковые перемычки также обеспечивают монтаж арматуры, которая укладывается в специальные пазы перемычек. затем собранную конструкцию заполняют бетоном. результат - тёплые стены надёжные, прочные, тёплые стены с железобетонной начинкой.

Несъемная опалубка

 

«альфа-м» ми також виробляємо гранулят, полістиролбетон, утеплювач, термоблоки та гранули альфа – терм.

Пінопласт від виробника у Вінниці

 

процентное содержание воздуха в гранулах пенополистирола 98%, вместе с низко затратным производством делает пенопласт одним из самых дешевых утеплителей на отечественном рынке. мы предлагаем пенопласт в киеве, термоблоки, полистиролбетон, гранулят и другую продукцию из вспененного полистирола.

 • пенопласт псб-с-15
 • пенопласт псб-с-25
 • пенопласт псб-с-35
 • термоблоки
 • гранулы альфа – терм полистиролбетон

цена пенопласта псб-с-15, псб-с-25, псб-с-35 для пола или стен предлагаемая нашей фирмой выгодно отличается от других предложений. наша компания располагает автопарком и сможет доставить пенопласт в киев и по области, возможна бесплатная доставка

Пенопласт от производителя в Киеве

 

термоблоки

Щільність та товщина пінопласту

 

процентний вміст повітря в гранулах пінополістиролу дев’яносто вісім відсотків, разом з низько витратним виробництвом робить пінопласт одним з найдешевших утеплювачів на вітчизняному ринку. ми пропонуємо пінопласт у рівному, термоблоки, полістиролбетон, гранулят і іншу продукцію зі спіненого полістиролу:

 • пінопласт псб-с-15;
 • пінопласт псб-с-25;
 • пінопласт псб-с-35;
 • термоблоки;
 • гранули альфа - терм полістиролбетон.

купити пінопласт

Пінопласт у Рівному

 

стандартний розмір упаковки пінопласту 0,3м3, але внаслідок різної товщини листів, він може змінюватися у більшу або меншу сторону. також ціна листа пінопласту залежатиме і від його розмірів 1000×500 мм (1×0,5 м). термоблоки – це стінові блоки з підвищеними теплоізоляційними властивостями, які застосовуються у будівництві стін будівель, як незнімна опалубка.

придбання пінопласту є вигідним рішенням, оскільки це надійний і дешевий будівельний матеріал. у нас ви зможете купити: пінопласт різної щільності, термоблоки, пінополістирол у гранулах, полістиролбетон та іншу продукцію на основі пінополістиролу.

Ціна на пінопласт

 

виды термоблоков

термоблокитермоблоки в своем ассортименте имеют несколько видов, каждый из которых имеет свои задачи. для оконных и дверных проемов используются блоки, в которых один из краев глухой, такие блоки называются торцевыми. при создании узких перегородок в доме, берутся узкие простеночные блоки. угловые пенополистерольные блоки соответственно применяют для выгонки углов будущего дома.

Технология Термомур

 

мы производим  и продаем и доставляем  пенопласт,  экструдированный  пенополистирол, термоблоки. 

Купить пенопласт в Чернигове

 

термоблоки в Черкассахмы доставляем пенопласт в Черкассы, киев, винницу, Чернигов и в другие города украины. определенно в вашем городе, есть не один фасад, утепленный пенопластом нашего производства или дом, построенный на основе наших термоблоков. наши изделия зарекомендовали себя, как надежный строительный материал.

купить пенополистирол в Черкассах или термоблоки в Черкассах, а также договорится о доставке, вы сможете, по указанным контактам или произвести заказ на сайте.

Пенополистирол в Черкассах

 

ми виробляємо  та продаємо та доставляємо  пінопласт,  екструдований  пінополістирол, термоблоки. 

Продаж пінопласт в Хмельницькому

 

термоблоки з'явилися в україні після 1995 року. теоретично, до терміна можна віднести всі стінові блоки, виготовлені з матеріалів з підвищеними теплоізоляційними характеристиками. однак, у снд, під терміном термоблоки, мають на увазі виключно стінові блоки з пінополістиролу, які є основним елементом будівництва з використанням технології термодім.

термоблоки в українітермоблоки використовують для будівництва термобудинків, які зробили справжню революцію у будівництві. стіна товщиною 25 см. такого будинку по теплопровідності можна порівняти з цегляною 180-сантиметровою або 250-сантиметровою бетонною стіною. початок опалювального сезону можна розпочинати з 3-х градусного морозу, за норми +8с. за рахунок тонких стін збільшують внутрішній простір на десяту частину будинку.

термоблоки в житомирі виготовить та доставить вам фірма альфа-м, а також ми доставимо нашу продукцію до києва, київської, житомирської, вінницької, рівненської областей.

термоблоки можуть використовуватися при зведенні зовнішніх стін практично всіх будівель – житлових котеджів, будинків, господарських будівель, гаражів та багатьох інших.

Термоблоки в Україні

 

 

 

STW