утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Способи гідроізоляції стін

Способи гідроізоляції стін

Що таке гідроізоляція? Розглянуто основні види матеріалів, що застосовуються для цієї процедури, а також способи її влаштування.

2015-10-21

порушення гідроізоляції Кам'яна кладка має властивість вбирати і пропускати зайву вологу. При з'єднанні з ґрунтом кам'яні споруди насичуються вологою. Рідке середовище може потрапити у підвальні будівлі, а потім дійти до квартирних приміщень, стаючи першопричиною вогкості, грибка та плісняви.

Іншими приводами надлишку вологи у приміщенні можуть стати: нерівний тиск ґрунту, усадка споруди та вплив хімічних речовин, що розташовуються у ґрунтових водах. Для того, щоб підстрахувати будинок від вогкості, потрібна гідроізоляція стін будівель. Для цього сьогодні використовуються різноманітні технології та матеріали.

Більшість будівельних матеріалів, за допомогою яких проводиться гідроізоляція стін, слід розділити на 3 категорії:

  • вироблені на базі цементів, що збільшуються або розширюються;
  • матеріали, що мають проникні дії;
  • діючі за технологією гідроізоляційних мембран.

Горизонтальна гідроізоляція

впорскування рідин Одним з доступних і ефективних варіантів є горизонтальна гідроізоляція стін. Для її реалізації виконують підрізування стін споруди в горизонтальній площині, після чого наповнюють щілину, що вийшла, вологонепроникним матеріалом. Інший метод - впорскування рідин, які блокують тонкі канали або дозволяють їх стінкам стати гідрофобними.

Буває так, що виконують вертикальну гідроізоляцію стін: ця процедура перешкоджає просуванню вологи зі стін усередину або назовні будівлі. Однак цей варіант, на жаль, жодним чином не обмежує всмоктування рідини по висоті.

Змішана гідроізоляція

вертикальна гідроізоляція стінПри вертикальній гідроізоляції помічається підвищення вологості будівельних матеріалів, отже, формуються всі умови для утворення грибків та плісняви.

Найкращий спосіб - змішана горизонтально-вертикальна гідроізоляція стін із застосуванням ін'єкційної та просочувально-фарбувальної методики. Благополучна комбінація цих рішень дозволяє з гарним ступенем надійності організувати гідроізоляцію стін, що гарантує не тільки захищеність від води внутрішніх приміщень будівлі, а й, у разі потреби, цокольної складової фасаду.

 

STW