утеплювач перевірений часом


«Альфа-М» підприємство виробник, здійснить продаж пінопласту без посередника!

Про продукцію

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол (EPS) є одним з найбільш популярних інженерних матеріалів у будівництві. Він використовується для термоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції різних будівельних конструкцій.

Дізнатися більше

Опалубка з пінополістеролу

Компанія Альфа-М виготовляє термоблоки. Стіни, будинок, побудовані із застосуванням термоблоків мають покращені на 40% теплоізоляційні властивості.

Дізнатися більше

Термоблоки в Україні

Термоблоки це новий будівельний матеріал, що не має за своїми властивостями аналогів у світі.

Дізнатися більше

Вибір фасадної фарби

Інструктаж перед покупкою

фарба для фасадуНа думку оздоблювальників, найчастіше їх клієнти набувають фарби відомої торгової марки або як «у дядька Васі». В результаті нерідко ЛКМ буває непридатним для певного типу або колір після нанесення та висихання стає не тим, який був потрібен. Або після фарбування та висихання, колір стає не таким, який мав вийти.

Щоб не схибити, купуючи фарбу, необхідно знати:

 • До якого типу належить поверхня фасаду – або дерев'яна, або металева. Інформують в інструкції щодо заборони використання фарб для певної поверхні.
 • Властивості різноманітних типів фарб (латексна, акрилова, алкідна).
 • Необхідне покриття: непрозоре або прозоре, а також напівглянсове, глянсове, сатинове, матове або напівматове.
 • Пошук фарби для фарбування площини в 1 раз.
 • Специфіка використання фарби та її витрата.

Для визначення необхідної кількості фарби потрібно обчислити площу поверхні, що фарбується. При проведенні зовнішніх робіт нанесення 1 шару витрата дорівнює 8-12 м2. Якщо ж усі пункти визначені, то консультанту буде легше підібрати відповідний саме Вам ЛКМ.

Якщо ви не підготувалися до купівлі фарби за цими пунктами, звертайтеся в профільний магазин з кваліфікованими продавцями-консультантами. Пам'ятайте, при виборі фарби не забувайте прочитати всю інформацію, написану на етикетці. Якщо вона чимось не підійшла до ваших вимог, то попросіть інші види фарб.

Документи

Перед придбанням фарби для фасаду попросіть представити продавця якісний сертифікат на товар плюс паспорт. З цих документів можна дізнатися, з якими матеріями поєднуємо ЛКМ. Ще консультант на вимогу клієнта зобов'язаний надати сертифікат щодо пожежної безпеки та укладання санепідстанції.

Вибір кольору та кольорування

У профільному магазині ви можете вибрати потрібний тон по палітрі зі зразками. Фарба виглядатиме яскравіше та світліше, якщо приміщення добре освітлене. Штучне або денне освітлення також відіграє роль. Якщо вам необхідно пофарбувати велику поверхню, то оптимальніше підібрати світлу фарбу, оскільки візуально вона здаватиметься темнішою. Свіжа фарба на 1-2 тони потемніє при висиханні, тому потрібний вам відтінок на палітрі або в каталозі завжди світліший.

Зверніть увагу на упаковці рівень глянцю у разі покупки глянсової фарби. Якщо подивитися на зразок під кутом, побачите блиск поверхні.

Існує 6 ступенів глянцю:

 • 90-100 – фарба з найвищим ступенем блиску
 • 60-89 – фарба глянсова
 • 30-59 – напівглянцева
 • 11-29 – напівматова
 • 6-10 – матова
 • 0-5 – матова.

 

STW